Binance güvenilir mi?

sugoma

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi Binance güvenilir mi? Ve yıl olarak 18 yaşındayım fakat ay olarak 18 değilim. Hesap oluştururken sıkıntı yapar mı?

Evet güvenilir kendisi en büyük alım-satım yapılan yerlerden biri. 18'den küçükseniz sorun çıkıyordu. Kimlik doğrulama vs. tarzında bir şey vardı. Bir de başka bir yerde para gonderirken kendi hesabınızdan yollamanız gerekiyordu yoksa para gitmiyordu, Binance'da bu durum var ise babanızdan hesap açabilirsiniz.

Başka bir konuda Binance TR dışında Papara'dan para aktarılmadığı yazıyordu. 18 olduktan sonra banka kartı çıkartıp Binance global kullanmak mı yoksa şuan Binance TR mi kullanmak daha mantıklı.

Başka bir konuda Binance TR dışında Papara'dan para aktarılmadığı yazıyordu. 18 olduktan sonra banka kartı çıkartıp Binance global kullanmak mı yoksa şuan Binance TR mi kullanmak daha mantıklı.
Papara'yla uzun zamandır para aktarılmıyor Binance TR'ye. Hesabınızdan havale yapmanız gerekiyor. Binance TR'ye paranızı yatırıp oradan Binance Global'e aktarım yapabilirsiinz.

Başlıkta belirttiğim gibi Binance güvenilir mi? Ve yıl olarak 18 yaşındayım fakat ay olarak 18 değilim. Hesap oluştururken sıkıntı yapar mı?

Güvenilirdir fakat yaşına tam olarak girmen lazım. Ayrıca Binance TR de çok fazla işlem seçeneği yok. Yabancı versiyonu kullanırsan çok daha iyi olur. Ben şahsen okx kullanıyorum. Kaldıraçlı işlem yapmayacaksanız Binance TR kullanabilirsiniz.

Başka bir konuda Binance TR dışında Papara'dan para aktarılmadığı yazıyordu. 18 olduktan sonra banka kartı çıkartıp Binance global kullanmak mı yoksa şu an Binance TR mi kullanmak daha mantıklı.

İkisini birden kullanmak şart global için TR'den para aktarımı yapman şart. Diğer borsaları da araştırmanı tavsiye ederim. Ama hepsinde bir banka hesabı gerekiyor.

Güvenilirdir fakat yaşına tam olarak girmen lazım. Ayrıca Binance TR de çok fazla işlem seçeneği yok. Yabancı versiyonu kullanırsan çok daha iyi olur. Ben şahsen okx kullanıyorum. Kaldıraçlı işlem yapmayacaksanız Binance TR kullanabilirsiniz.

İkisini birden kullanmak şart global için TR'den para aktarımı yapman şart. Diğer borsaları da araştırmanı tavsiye ederim. Ama hepsinde bir banka hesabı gerekiyor.

Bu işleri çok bilmiyorum başlangıç için daha düşük bir uygulama varsa onunla da başlayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı