Binance hesabına para yatırılmıyor

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
2 level oldum fakat Binance hesabıma para yatıramıyorum. Mobilden veya bilgisayardan TRY sembolünü seçtiğim zaman Ziraat Bankası, VakıfBank ve Diğer Bankalar (EFT) seçeneği çıkıyor. Ne yapmam gerek? Papara kart ile yatırmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'de iseniz sol üstte Kripto Al > TRY Yatırın > Papara şeklinde ilerlerseniz yatırabilirsiniz.

Sadece havale veya EFT işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu arada para yatırmadan önce 2 defa düşünün. 2 gündür yatırdığım miktar hesabıma geçmedi.

Dostum EFT ile para göndermek trbinance.com sürümünde. Papara ile göndermek için binance.com'a girmen lazım.
Binance.com'a giriyorum fakat yine de trbinance'ye atıyor.
Papara yerine gerçek banka hesabı lazım TR de zaten bunun için açıldı TR Binance Papara ile uğraşmana gerek yok. Enpara hesabı açarsan daha rahat olur, komisyon ödemezsin.
Maalesef Papara ile yapmalıyım.

Benim ikisinde de hesabım var ve istediğim Binance versiyonuna girebiliyorum. Hem Web sitesinden hem mobil uygulamasından denediniz mi giriş yapmayı?
Tamam, hallettim. Para yükleme kısmına geliyorum, her şeyi eksiksiz yapıyorum fakat bu hatayı alıyorum "Lütfen ödeme aracı seç ya da yeni bir tane ekle"

"Ödeme aracı" kısmında "Papara Hesabı" yazıyor, değiştirilmiyor.

Tamam, hallettim. Para yükleme kısmına geliyorum, her şeyi eksiksiz yapıyorum fakat bu hatayı alıyorum "Lütfen ödeme aracı seç ya da yeni bir tane ekle"

"Ödeme aracı" kısmında "Papara Hesabı" yazıyor, değiştirilmiyor.
O hata hakkında fikrim yok hocam ben hiç karşılaşmadım.

Geri
Yukarı