Çözüldü Binance ilk defa para çekme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba, onaylı (işlem yapılabilen) Binance hesabım var fakat daha önce hiç kullanmadım. Oyun içi nakit satışı yaptığım sitede PayPal harici kripto ile ödeme var.

1679290838358.png

Litecoin olarak ödemeyi Binance üzerinden almayı düşünüyorum. Binance uygulamasından litecoin için cüzdan adresimi öğrendim fakat aynı sayfada böyle bir uyarı vardı. İlk defa işlem yapıp parayı direkt olarak banka hesabıma çekebilir miyim? Resimde görülen 2 kripto paranın alacağı komisyon aynı mıdır?

1679290984113.png

Dosya Ekleri

• 1679290973598.png
    1679290973598.png
    14,4 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Ağ onayı bir paranın kaç sefer onaydan geçeceğini söyler. Mesela bazı ağlar 1 onaydan geçirir bazıları 40. Sadece zaman uzar, herhangi bir sorun olmaz. Litecoin komisyonu yüksek değilse sorun olmaz, oradan ödeme alın.

Litecoinleriniz gelince borsadan hemen satarsınız ve Binance TR hesabınıza (eğer şu anki global ise) transfer edip banka hesabınıza çekebilirsiniz. 🙂👍

Tavsiyem TRC ağı üzerinden Tether ile ödeme alın, garanti olur ve iyi olur.

Ayrıca coini direkt Binance TR'ye ödeme alırsanız satıp transfer etmekle uğraşmazsınız.

Aklınızda farklı bir soru varsa sorabilirsiniz.

Ağ onayı bir paranın kaç sefer onaydan geçeceğini söyler. Mesela bazı ağlar 1 onaydan geçirir bazıları 40. Sadece zaman uzar, herhangi bir sorun olmaz. Litecoin komisyonu yüksek değilse sorun olmaz, oradan ödeme alın.

Litecoinleriniz gelince borsadan hemen satarsınız ve Binance TR hesabınıza (eğer şu anki global ise) transfer edip banka hesabınıza çekebilirsiniz. 🙂👍

Tavsiyem TRC ağı üzerinden Tether ile ödeme alın, garanti olur ve iyi olur.

Ayrıca coini direkt Binance TR'ye ödeme alırsanız satıp transfer etmekle uğraşmazsınız.

Aklınızda farklı bir soru varsa sorabilirsiniz.
Binance TR sitesinden hesap oluşturdum. Resimdeki kısım doğru mudur? Ödemeyi TRC Tether olarak alacağım tavsiyeniz üzerine.

1679299287735.png

Tamam, LTC/BUSD paritesinden coini satın. Ardından size gelen BUSD'leri BUSD/TRY paritesinden satın, BUSD dediğimiz şey dolardır bu arada. TRY'yi çekme emri vererek kendi adınıza olan banka hesabınızın IBAN'ına çekebilirsiniz.

Ne kadar bir ödeme aldınız bu arada?
Teşekkür ederim. Dediklerinizi yapınca en son olarak bakiyem TRY oldu. 31.5 dolar ödemeyi 0.38382642 Litecoin olarak aldım. TRY olarak en son bakiyem 583 oldu.

Teşekkür ederim. Dediklerinizi yapınca en son olarak bakiyem TRY oldu. 31.5 dolar ödemeyi 0.38382642 Litecoin olarak aldım. TRY olarak en son bakiyem 583 oldu.
Aktarma sırasında kesintiler yüzünden bi 10 lira kaybolmuş, olsun o kadar. Hayırlı uğurlu olsun. Artık bu şekilde kolayca ödeme alabilirsiniz. Binance ve kripto hakkında sorularınız olursa hiç çekinmeden etiketleyebilirsiniz ustam. Ben yatıyorum, iyi geceler. <3

Geri
Yukarı