Binance Neden Bu Kadar Karışık?

Aslında piyasa alım/satım olarak hiç karmaşık değil. Rehber videolarına göz atmanızı tavsite ederim. Kısaca hedef koyarak ilerliyorsanız "Sat" dedikten sonra limit emrine gelip hedefinizi yazıp %X Kaç örn.ETH'inizi satmak istiyorsanız seçiyorsunuz. Geriye beklemek kalıyor. Piyasa emri ise o an ki fiyat üzerinden alım/satımdır. Stoploss ise 1500'e aldınız ve gidiyor anaparanızdan gitsin istemiyorsunuz ama satmakta istemiyorsunuz, 1500'e düşerse sat zarar etmek istemiyorum demek tabri caizse böyle.

Sizin yerinize aldığımı varsayarak ADA/TRY üzerinden 9TL limit emri verir beklerdim. YTD.
Binance'de otomatik satma gibi bir özellik var mı? Mesela nasıl yaparım?

Binance'de otomatik satma gibi bir özellik var mı? Mesela nasıl yaparım?
Elbette bütün borsalarda mevcut. Uyurken çok sattım. Örn. ADA/TRY ikilisini görüntülüyorsunuz, "Sat" dedikten sonra çıkan panelden "Limit Emri"ni seçmeniz gerekiyor. Sonra satmak istediğiniz fiyatı yazıyorsunuz. Yüzde kaçını satmak istediğinizi belirttikten sonra "Sat"a tıklayıp beklemek kalıyor.

Elbette bütün borsalarda mevcut. Uyurken çok sattım. Örn. ADA/TRY ikilisini görüntülüyorsunuz, "Sat" dedikten sonra çıkan panelden "Limit Emri"ni seçmeniz gerekiyor. Sonra satmak istediğiniz fiyatı yazıyorsunuz. Yüzde kaçını satmak istediğinizi belirttikten sonra "Sat"a tıklayıp beklemek kalıyor.
Bu şekilde ayar yaptım. Olmuş mu?
Ekran Görüntüsü (26).png

Geri
Yukarı