Binance para yüklenmiyor

MustafaK41

Decapat
İşlem başarısız
Kripto para borsalarına ödeme yapabilmen için en az bir defa Papara'ya kendi banka hesabından para yüklemiş olman gerekmektedir.

Tam olarak ne yapmam lazım para yatırmak için?

Mesaji okudunuz mu?

Bir banka hesabinizdan paparaya para yukleyin. Havale yapacaksiniz yani. Hangi bankaniz var ise papara dan o banka bilgilerini alin, sonrasinda bankanizdan o hesaba gonderin. Sonrasinda kullanabilirsiniz.

Mesaji okudunuz mu?

Bir banka hesabinizdan Papara'ya para yukleyin. Havale yapacaksiniz yani. Hangi bankaniz var ise Papara'dan o banka bilgilerini alin, sonrasinda bankanizdan o hesaba gonderin. Sonrasinda kullanabilirsiniz.

Mesaji okudunuz mu?

Bir banka hesabinizdan Papara'ya para yukleyin. Havale yapacaksiniz yani. Hangi bankaniz var ise Papara'dan o banka bilgilerini alin, sonrasinda bankanizdan o hesaba gonderin. Sonrasinda kullanabilirsiniz.

Reis banka hesabından Papara'ya havale yaptım ama 5 dk oldu para hala Papara'ya gelmedi sebebi nedir pek anlamıyorum da?

Banka havalesini mesai saatleri disinda yapmis oldugunuc icin olabilir diye tahmin ediyorum. Papara kullanmadim daha once hic ama bu tarz islemleri her zaman icin mesai saatleri icinde yani 9-17 arasinda yaparim ben sahsen her zaman.

Reis banka hesabından Papara'ya havale yaptım ama 5 dk oldu para hala Papara'ya gelmedi sebebi nedir pek anlamıyorum da?
Ayni bankalar arasi yaptiysan gecer biraz bekleyin. Aciklama kismina papara numaranizi yazmadiysaniz eger paraniz banka hesabina geri iade olur. Orayi da kontrol edin.

Geri
Yukarı