Binance Pool aktif madenci görünmüyor

sfkulusoy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1.png

Team Red Miner'dan kazıyorum ama gün içinde böyle madencim görünmüyor veya aktif değile düşüyor. Site kaynaklı bir sıkıntı mı acaba? Program açık olmasına rağmen kazım yapmıyor olma ihtimali var mı ? ETH getirisini etkiler mi bu durum?

Ayrıca grafik de stabil gözükmüyor, bu durum da normal mi?

1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1168177

Team Red Miner'dan kazıyorum ama gün içinde böyle madencim görünmüyor veya aktif değile düşüyor. Site kaynaklı bir sıkıntı mı acaba? Program açık olmasına rağmen kazım yapmıyor olma ihtimali var mı ? ETH getirisini etkiler mi bu durum?

Ayrıca grafik de stabil gözükmüyor, bu durum da normal mi?

Eki Görüntüle 1168177
Binance kaynaklı bir problem mevcut.Sabit şekilde veri çekemiyor.

düzeltmek için bir öneriniz var mı peki normalde 2-3kere olurdu bugün akşama kadar rahat 10-15kere oldu sanırım bu
Son sürüm Gminer ile tekrar denemeniz mümkün müdür acaba?
Mesela saat gece 2 ile sabah 12 arasındaki dalgalanma normal fakat öncesindeki dalgalanma sizin kazancınızı da etkileyecek şekilde düzensiz.

Acaba bilgisayarınızı mı aktif olarak kullanıyorsunuz? Ondan kaynaklı da olabilir.

Son sürüm Gminer ile tekrar denemeniz mümkün müdür acaba?
Mesela saat gece 2 ile sabah 12 arasındaki dalgalanma normal fakat öncesindeki dalgalanma sizin kazancınızı da etkileyecek şekilde düzensiz.

Acaba bilgisayarınızı mı aktif olarak kullanıyorsunuz? Ondan kaynaklı da olabilir.
Team red miner kullanıyorum 10gündür falan çok sıkıntı yok gibi ama bazen fazla getiriyor bazen az anlamadığım nokta o oluyor. Deneyim tekrar Gminer'i.
Bilgisayarda sadece TW açık bağlanıp bakıyorum onun dışında kullanmıyorum aktif olarak sadece kazı yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı