"Binance pool failed to Resolve host address" hatası

sfkulusoy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar sabahtan beri boyle bir hata alıyorum çözümünü bilen var mı acaba?
Hata: Pool ethash.poolbinance.com failed to Resolve host address.

Evet. Ben de bir zamanlar binance'de kazım yapıyordum, çok pişmanım.
2miners'ın nano ödeme yöntemi ile günlük ödeme alabilirsiniz. Hem de ücretsiz.

Evet. Ben de bir zamanlar binance'de kazım yapıyordum, çok pişmanım.
2miners'ın nano ödeme yöntemi ile günlük ödeme alabilirsiniz. Hem de ücretsiz.
Bakayım hemen eve geçince ödemeyi nano olarak nereye alıyorsun peki binanceye mi yine.

Evet. İstediğiniz borsadan alabilirsiniz.
Anladım hocam deneyim bir yapamazsam yazarım size 😅
Hallettim 2minersi de bu teamredminer de mi sorun var ben çözemiyorum hiç stabil bir mh/s vermiyor. En stabil madenci hangisi sizce?

Son düzenleme:
Aslında Team red miner epey stabil bir yazılımdır. Havuzdaki mh ortalamalarına bakıp stabil olmadığını düşünüyorsan yanlış bakıyorsun. Team red minerın gösterdiği mh hızın doğruysa ve sürekli paylaşım yaptığını görüyorsan programda bir sorun yoktur.

Aslında Team red miner epey stabil bir yazılımdır. Havuzdaki mh ortalamalarına bakıp stabil olmadığını düşünüyorsan yanlış bakıyorsun. Team red minerın gösterdiği mh hızın doğruysa ve sürekli paylaşım yaptığını görüyorsan programda bir sorun yoktur.
Pool kısmı önemli degilmi paylaşım için ? Pool sürekli değişiyor bazen 40 bazen 10 bazen 60.

Pool kısmı önemli degilmi paylaşım için? Pool sürekli değişiyor bazen 40 bazen 10 bazen 60.

2miners kullanan çok kişi bu sorundan bahsediyor. Ben 2minersı kısa süre kullandım çok tecrübeli değilim o havuzda. Sürekli in çık olayı havuzun verdiği işlerin tamamlanmasıyla o siteye yansımasının sonucu. İner çıkar önemli olan 24 saat sonraki ortalama. Başka programda kullansan yüksek ihtimal aynı sonucu alacaksın havuzda.

2miners kullanan çok kişi bu sorundan bahsediyor. Ben 2minersı kısa süre kullandım çok tecrübeli değilim o havuzda. Sürekli in çık olayı havuzun verdiği işlerin tamamlanmasıyla o siteye yansımasının sonucu. İner çıkar önemli olan 24 saat sonraki ortalama. Başka programda kullansan yüksek ihtimal aynı sonucu alacaksın havuzda.

Bende RX 580 Armor var günlük ortalamasının ne olması gerekiyor OC. Olmadan. Ona göre bakayım bari yoksa 2minersi de değişmem gerekir.

Geri
Yukarı