Binance Pool hakkında görüşleriniz neler?

O rakama inanmayın hocam.
Binancepool sayfasından kazançlara girin orada gözükür.

Bende binance pool kullanıyorum.
Ne kadar kazdığınızı kazançlarınıza yattığında bakarak öğrenebilirsiniz.
Kazançlarınıza yatan Ethereum miktarını transfere tıklayarak pool cüzdanından spot cüzdanınıza göndereceksiniz.
Ardından Ethereum'a tıklayıp alım satım sekmesi var, oradan satım yaparak TL'ye çevirip Papara hesabınıza atacaksınız ve Papara'dan da banka hesabınıza atacaksınız işlemler bu kadar.

Hocam ben papara ile para çekemiyorum neden olabilir?

Hocam, ETH'ın fiyatı düştü, bu da bizi etkiledi. Ben de bu ayın 23'ünde 0.00436462 ETH kazandım, ertesi günü 0.00255849 ETH'ye düştü. Maalesef bu bizi etkiliyor .

Merhabalar. Phoenix ile kazıyorum.

Watmann hatası alınca program duruyor hocam uv ayarları manual'e dönüyor fakat kapatıp acmazsam kasmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim kod kısmında pause vs var o yuzden mı acaba. Sırf bu yuzden binance pool kullanamıyorum gece yatarken watmann veriyor

Hocam claymore nedense daha çok share veriyor. 1 saatte Phoenix ile 30-50 arası share verirken, Claymore'da 100-200 veriyor. Sizde de öyle mi?

Claymore'u uzun süredir kullanmadım. Bu nedenle unuttum gitti. Yarın claymore denerim. Binance'ın kazandırması hoştu ama. Bakalım hocam, ne olacak? .

Hocam kartınız nedir? Ben watman hatası almıyorum. Karta UV veya O.C. uygulamadım ben.

Rx5700 xt
Hocam Claymore nedense daha çok share veriyor. 1 saatte Phoenix ile 30-50 arası share verirken, Claymore'da 100-200 veriyor. Sizde de öyle mi?

Share dediğiniz hangi kısım hocam?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…