Binance Pool hakkında görüşleriniz neler?

Siz de binance pool mu kullanıyorsunuz? Ne kadar kazdığımı içindeki parayı ve nasıl çekeceğim hakkında hiçbir bilgim yok sadece aktif görünüyor havuzda :D ve 60 ile kazmama rağmen 35-40 civarı görünüyor.

Bende binance pool kullanıyorum.
Ne kadar kazdığınızı kazançlarınıza yattığında bakarak öğrenebilirsiniz.
Kazançlarınıza yatan Ethereum miktarını transfere tıklayarak pool cüzdanından spot cüzdanınıza göndereceksiniz.
Ardından Ethereum'a tıklayıp alım satım sekmesi var, oradan satım yaparak TL'ye çevirip Papara hesabınıza atacaksınız ve Papara'dan da banka hesabınıza atacaksınız işlemler bu kadar.

Bende binance pool kullanıyorum.
Ne kadar kazdığınızı kazançlarınıza yattığında bakarak öğrenebilirsiniz.
Kazançlarınıza yatan Ethereum miktarını transfere tıklayarak pool cüzdanından spot cüzdanınıza göndereceksiniz.
Ardından Ethereum'a tıklayıp alım satım sekmesi var, oradan satım yaparak TL'ye çevirip Papara hesabınıza atacaksınız ve Papara'dan da banka hesabınıza atacaksınız işlemler bu kadar.

Hocam ben papara ile para çekemiyorum neden olabilir?

@Pirateinthesky @Satanay

Hocam, 18 TL kazanmışım bugün. Çok az değil mi? 26.8 Mh/s ile kazmama rağmen, 24 Mh/s'den baz almış. Ethermine her gün 4 dolar kazanacağımı söylüyordu.

Arkadaşlar, şöyle bir bilgilendirme yapayım:

Ethermine üzerinden 1 haftada 0.01 ETH kazdım. Bu da TL olarak 117 TL'ye eşit.

Binance Pool üzerinden 1 günde 18 TL kazdım, bu da haftada 120 TL'ye eşit.

Binance Pool üzerinden 24 saat kazım ile daha çok kazanırsınız, fakat para sürekli dalgalı olarak yatar. Ben daha fazla kazanmayı umuyordum. Ethermine bana günlük 4 dolar vaat etmişti.
Hocam, ETH'ın fiyatı düştü, bu da bizi etkiledi. Ben de bu ayın 23'ünde 0.00436462 ETH kazandım, ertesi günü 0.00255849 ETH'ye düştü. Maalesef bu bizi etkiliyor :(.

Hocam claymore nedense daha çok share veriyor. 1 saatte Phoenix ile 30-50 arası share verirken, Claymore'da 100-200 veriyor. Sizde de öyle mi?

Claymore'u uzun süredir kullanmadım. Bu nedenle unuttum gitti. Yarın claymore denerim. Binance'ın kazandırması hoştu ama. Bakalım hocam, ne olacak? :D.

Watman hatası alınca program duruyor hocam UV ayarları Manual'e dönüyor fakat kapatıp acmazsam kasmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim kod kısmında pause vs var o yuzden mı acaba? Sırf bu yuzden binance pool kullanamıyorum gece yatarken watman veriyor.

Hocam kartınız nedir? Ben watman hatası almıyorum. Karta UV veya O.C. uygulamadım ben.

Claymore'u uzun süredir kullanmadım. Bu nedenle unuttum gitti. Yarın claymore denerim. Binance'ın kazandırması hoştu ama. Bakalım hocam, ne olacak? :D.

Hocam kartınız nedir? Ben watman hatası almıyorum. Karta UV veya O.C. uygulamadım ben.

Rx5700 xt
Hocam Claymore nedense daha çok share veriyor. 1 saatte Phoenix ile 30-50 arası share verirken, Claymore'da 100-200 veriyor. Sizde de öyle mi?

Share dediğiniz hangi kısım hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı