Binance pool stabil çalışmıyor

Talha Tuna

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
1618555950519.png

Ekran kartım ASUS RX 580 Dual 8 GB mining editon, sabit 30mh/s alıyorum. Ama biance pool stabil çalışmıyor ve 10mh/s'lere düştüğü oluyor.
Yardımcı olabilecek biri varsa çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 976807

Ekran kartım ASUS RX 580 Dual 8 GB mining editon, sabit 30mh/s alıyorum. Ama biance pool stabil çalışmıyor ve 10mh/s'lere düştüğü oluyor.
Yardımcı olabilecek biri varsa çok güzel olur.
15 dk'lik ortalama 10 mh'lara kadar dusebilir bu normal. Onemli olan 24 saatlik ortalamaniz.

Bunun stabil hale gelmesi icin de en sagliklisi 48 saat boyunca hic kapatmadan kazim islemine devam etmenizdir.

15 dk'lik ortalama 10 mh'lara kadar dusebilir bu normal. Onemli olan 24 saatlik ortalamaniz.

Bunun stabil hale gelmesi icin de en sagliklisi 48 saat boyunca hic kapatmadan kazim islemine devam etmenizdir.
24 saat ortalaması 23 2 gündür çalışıyor. Ve ben 30 ile kazıyorum.

30 mh kazim gucunuz var tamam ama kazimi stabil bi sekilde yapabiliyo musunuz bu da onemli. Asiri oc-uv yapmaktan oturu incorrect share hatasi aliyor olabilirsiniz bu da efektif hizinizi dusurur. 24 saat ortalamasina etki eden hiz efektif hizdir, yazilimda gordugunuz 30 mh hiz degildir tam olarak. 48 saattir kesintisiz kazim devam ediyor mu.? Yazilimdan bi ekran goruntusu ekleyebilir misiniz.?

Hep beraber bir inceleyelim, sorun sizden kaynakli mi tartisalim...

Binance havuzunin problemli oldugunu biliyorum, cok memnun olan arkadaslar da var. O yuzden bi incelemek gerekiyor.

Buyrun 12 saattir aralıksız yapıyor 1 dakikalığına windows update için yeniden başlattım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (111).png
    Ekran Görüntüsü (111).png
    560,8 KB · Görüntüleme: 123
Erhermine'a geçmeni tavsiye ederim eğer günlük alıp almamak sorun olmaz diyorsan. Binance pool'da ne kadar kazarsan kaz 24 saatlik ortalamaya göre verir paranı ama her gün saat 5 gibi hesabına yatar. 3 saatte kazsan 12 saatte kazsan alacağın para 24 saat ortalamasidir. Ayrıca dediğin gibi stabil çalışmıyor.

Erhermine'a geçmeni tavsiye ederim eğer günlük alıp almamak sorun olmaz diyorsan. Binance Pool'da ne kadar kazarsan kaz 24 saatlik ortalamaya göre verir paranı ama her gün saat 5 gibi hesabına yatar. 3 saatte kazsan 12 saatte kazsan alacağın para 24 saat ortalamasidir. Ayrıca dediğin gibi stabil çalışmıyor.

Mantıklı ama kazım zorluğu 2 katına çıktı 0.01 ETH yapmak uzun sürer. Yinede düşüneceğim sağ ol.

Buyrun 12 saattir aralıksız yapıyor 1 dakikalığına windows update için yeniden başlattım.
1 yerde 1 hata var, 12 saatte 14 tane reject yani reddedilen paylasim yapilmis. Sari renkteki yazilar da bi hata oldugunun uyarisi. Bu hatayi ilk kez goruyorum o yuzden ne oldugunu bilmiyorum ama kaziminiz stabil degil.

Ethermine'da kaziyorum ben de ve yazilimdaki degerlerim bu sekilde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210416-114633_TeamViewer.jpg
    Screenshot_20210416-114633_TeamViewer.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 105
1 yerde 1 hata var, 12 saatte 14 tane reject yani reddedilen paylasim yapilmis. Sari renkteki yazilar da bi hata oldugunun uyarisi. Bu hatayi ilk kez goruyorum o yuzden ne oldugunu bilmiyorum ama kaziminiz stabil degil.

Ethermine'da kaziyorum ben de ve yazilimdaki degerlerim bu sekilde.

Claymore uzun süredir güncelleme almadı diyorlar o yüzden bu hatayı veriyormuş. Siz hangi kartla kazıyorsunuz ?

Sapphire rx 480 8gb ekran kartimla kaziyorum. Direkt phoenix miner 5.5c windows uzerinden kaziyorum, claymore hic kullanmadim.

Geri
Yukarı