Binance Pool vs Ethermine

browncwby

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz son zamanlarda Gwei değerleri aşırı yüksek olduğu için tek kartla kazım yapanlar Ethermine'da çok fazla Gas Fee ödüyorlar. Bu nedenle Binance Pool'a geçmek mantıklı mıdır? Kazançlar stabil midir orada?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Binance Pool'u denemiştim. Etherminede 20 kazarken binance de 10 falan kazıyordum aşırı saçmaydı ama sende öyle olmaz belki dene gör.

Binance poolda hashrate çok değişken gidiyor poola malesef bu yüzden stabil bir ödeme alınmıyor ayrıca 0,5 komisyon ücreti var. Tek kart ile kazım yapıyorsanız 2miners öneririm nano cüzdanınızla kazım yapabilirsiniz komisyon kesmiyor.

Binance poolda hashrate çok değişken gidiyor poola maalesef bu yüzden stabil bir ödeme alınmıyor ayrıca 0,5 komisyon ücreti var. Tek kart ile kazım yapıyorsanız 2miners öneririm nano cüzdanınızla kazım yapabilirsiniz komisyon kesmiyor.

Nano cüzdan hakkında bilgi verebilir misiniz? Nasıl kullanılıyor veya oluşturuluyor?

Arkadaşlar biliyorsunuz son zamanlarda Gwei değerleri aşırı yüksek olduğu için tek kartla kazım yapanlar Ethermine'da çok fazla Gas Fee ödüyorlar. Bu nedenle Binance Pool'a geçmek mantıklı mıdır? Kazançlar stabil midir orada?
Binance pool aslında mantıklı bir seçimdi fakat bağlantı sorunları yaşıyor. Bazen havuz sizin işçiyi çalışmıyor olarak görmeye başlıyor. Bu nedenle ortalama düşüyor. Bağlantı sorunları olmasa tercih edilebilir. Bu nedenle aynı şekilde günlük ödeme alınan kucoin ethereum havuzunu yada 2miners nano coin takas havuzunu öneririm.

Geri
Yukarı