Binance Pool Unpaid Balance Nasıl Kontrol Edilir?

Hocam üstü kapalı kendince anlatmaya çalışmışsın. Neyi, nereyi, neden düzenlemem gerektiğini anlatmamışsın ki? Ayrıca ben durumu sorguluyorum neden böyle bir olay yapmamız gerektiğini soruyorum gene doğru düzgün bir açıklama yapmamışsın.

Diyeceğin tek olay şu bak açık, net ve kısa... "Kardeşim biz normalde her config dosyasında wallet adresi yazıyoruz ya, heh sen BinancePool'da o config dosyasında wallet adresini yazmayacaksın onun yerine binance username i kullancaksın." yanına bir de eğer açıklayacağı olmadıysa,

Kod:
stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:1800 -wal binanceusername -worker

gibi eklersin. Bende derim ki heee tamam o zaman ben config dosyasında wallet adresimi kullanabilirim sanmıştım. Demekki yanlış düşünmüşüm, diyip teşekkür edip konuyu kapatırdım. Sözde yardım ediyorsunuz, gerçekten...
Hic bir arastirma yapmadan buraya gelip "bi konu acayim da cevap verirler nasil olsa yea" kafasindasin. Biraz arastirmis olsan, biraz bi seyler biliyo olsan zaten en basta sordugun soruyu burda hic sormazdin bile. Hazira konmaya calisiyosun resmen, arastirmakla ugrasmayayim sorayim cevap versinler dusuncesindesin. Hic arastirmadan gelirsen ben ne yazarsam yazayim anlamazsin zaten. Bak birazcik arastirinca benim yazdiklarimi nasil da anlamissin...

Kafa yapin cok farkli, muhtemelen denk degilsin benim kafa yapima. Daha fazla muhattap olamicam seninle kusura bakma baska cevap yazmicam bu konu altinda, umarim yardimim dokunmustur. Kolay gelsin...

Hocam üstü kapalı kendince anlatmaya çalışmışsın. Neyi, nereyi, neden düzenlemem gerektiğini anlatmamışsın ki? Ayrıca ben durumu sorguluyorum neden böyle bir olay yapmamız gerektiğini soruyorum gene doğru düzgün bir açıklama yapmamışsın.

Diyeceğin tek olay şu bak açık, net ve kısa... "Kardeşim biz normalde her config dosyasında wallet adresi yazıyoruz ya, heh sen BinancePool'da o config dosyasında wallet adresini yazmayacaksın onun yerine binance username i kullancaksın." yanına bir de eğer açıklayacağı olmadıysa,

Kod:
stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:1800 -wal binanceusername -worker

gibi eklersin. Bende derim ki heee tamam o zaman ben config dosyasında wallet adresimi kullanabilirim sanmıştım. Demekki yanlış düşünmüşüm, diyip teşekkür edip konuyu kapatırdım. Sözde yardım ediyorsunuz, gerçekten...
Alper yazdıklarımızı bi okusana, sana en başta Binance Pool bağlama videolarını izle dedim dimi?

Yazdığın gibi de olmuyor, pool hesabı açıyorsun .bat dosyasına
Kod:
stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:1800 -wal wallet.binanceusername -worker
şeklinde giriş yapacaksın, sadece username değil

Geri
Yukarı