Binance Pool Unpaid Balance Nasıl Kontrol Edilir?

Hocam yanlis yapmissiniz. Bosuna calisiyor su an eger calisiyorsa, bence durdurun.

İlk once global hesabi acicaksin. Sonra global hesabindan madencilik hesabi olusturucaksin. Sonra .bat dosyasini madencilik hesabinin ismiyle duzenliceksin.
Neden global hesabı açayım dostum zaten TL olarak para çekmek istiyorsan TR hesabına mecbursun. Gerek var mı global hesabına, zaten aynı işlevleri görmüyor mu? Globalde hesap açsam 2 farklı cüzdanım oluyor, ben karmaşıklığa gerek olduğunu sanmıyorum. Yani global olmadan da ben TrBinance cüzdanımdaki adrese yatırılacağını düşünüyorum, illa global hesaba gerek olduğunu zannetmiyorum.

Neden global hesabı açayım dostum zaten TL olarak para çekmek istiyorsan TR hesabına mecbursun. Gerek var mı global hesabına, zaten aynı işlevleri görmüyor mu? Globalde hesap açsam 2 farklı cüzdanım oluyor, ben karmaşıklığa gerek olduğunu sanmıyorum. Yani global olmadan da ben TrBinance cüzdanımdaki adrese yatırılacağını düşünüyorum, illa global hesaba gerek olduğunu zannetmiyorum.
Hocam yardim istemissin, kullanan biri olarak yardim ediyorum yapilmasi gerekeni soyluyorum sana. Global hesabi acip madencilik hesabi olusturman gerek. Madencilikten kazandigin eth binance globaldeki pool hesabina yaticak. Pool hesabindan spot cuzdanina transfer ediceksin. Ordan da binancetr hesabina transfer ediceksin. Binance'in sistemi bu sekilde isliyor. Direkt binance tr wallet adresini yazarsan kazim yapabilcegini sanmiyorum, bosa calistirmis olursun.

Yardim istiyorsun, olmasi gerekenleri soyluyorum. Olmasi gerekenlere bunlari yapmam gerektigini dusunmuyorum diye cevap veriyorsun...

Ayrica global hesabini tr hesabina baglayabiliyorsun zaten, o yuzden global hesabi acman yeterliydi...

Tamam hocam yardımınız için teşekkür ederim de,
Direkt binance tr wallet adresini yazarsan kazim yapabilcegini sanmiyorum, bosa calistirmis olursun.
Bu bana mantıklı gelmiyor işte... Olması gereken diyorsunuz da diğer yöntemi denediniz mi de olması gerekenin bu olduğunu savunuyorsunuz? Yani sonuçta biz sadece bir pool değiştiriyoruz. İster Ethermine olsun ister Binance Pool olsun, cüzdanın nereden açıldığının ne önemi var ki? Öyle bir şey olsa zaten mining takip edilebilir bir sistem olmaz mıydı? Ben yukarıda "sanmıyorum" gibi kelimeler kullandığım da "hayır o belki de öyle olmayabilir" gibi yaklaşımda bulunuyorum. Siz galiba benim söylediklerimi kesin yargı olarak algılıyorsunuz. Öyle algıladıysanız özür dilerim.

Hocam kullanmadigim, hakkinda bilgim olmayan bi sistem icin neden fikir beyan edeyim.? Kullaniyorum, biliyorum ki kendimden emin bi sekilde cevap verip yardimci olmaya calisiyorum.

Mantikli gelmiyor olabilir ama binance pool'un sistemi bu. Yapabilcek bi sey yok. Binance pool'da kazmak istiyorsan yapman gereken seyler, adimlar var...
Yani sen hem baska cuzdana eth almak istiyorsun hem de 24 saatte bir odeme almak istiyorsun.

Baska hic bi havuzun vermedigi bu ayricaligi kullanip binance'in verdigi bu ayricaliktan bu sekilde faydalanmana izin vermiyor binance. Benim 24 saatte 1 odeme ayricaligimdan faydalanmak istiyorsan benim bu sistemimi kullanmak zorundasin diyor yani

Hocam kullanmadigim, hakkinda bilgim olmayan bi sistem icin neden fikir beyan edeyim.? Kullaniyorum, biliyorum ki kendimden emin bi sekilde cevap verip yardimci olmaya calisiyorum.
Yani yukarıda ben, "Sadece TR cüzdan adresinizle kazım yapmayı denediniz mi?" diye sorduğumda; bu cevabınızdan "Evet denedim, TR cüzdan adresimle kazım yapamadım." veya "Daha önce deneyen arkadaşlarım oldu, ama yapamadılar" çıkarımını mı yapmam lazım? Yoksa "Kardeşim benim TR cüzdanı ile ilgili en ufak bir fikrim yok. Ben global kullanıyorum, global kullanmaya da devam edeceğim. Yazmış olduğum 'Binance Pool sistemi bu' gibi kesin ithamlarıma da kulak asma." gibi mi çıkarım yapmalıyım?

Anlamıyorum ki hocam binance pool sistemi hakkında kesin olarak konuşuyorsunuz ama sanki sorduğum soru ile yakından uzaktan alakanız yok gibi...

Alper kardeşim Binance minig yapabilmen için Binance global de hesap açacaksın sonra aynı sitedeki mining poolda mining hesabı oluşturacaksın daha sonra kullanacağın mining programına Binance poolda oluşturdugun mining hesabının adını wallet kısmına yazıp starta basacaksın her gün gece 3'te pool hesabın sıfırlanır. Kazandıgın ETH'lar global Binance hesabına gönderirlir. Biriktirdiğin parayı çekmek içinde TR cüzdanına transfer et güle güle harca bu 2 sayfaya gerek yoktu. Pandemiden boş vakit mi değerlendiriyorsun anlamadım sanki bana kendine göre dünya yaratmaya çalışıyorsun gibi geldi babamı hatırlattı o da yaşladıkça dünyanın kurallarına uymayı değil de kendi kurallarına uymayı istiyor ama başaramıyor.

Yani yukarıda ben, "Sadece TR cüzdan adresinizle kazım yapmayı denediniz mi?" diye sorduğumda; bu cevabınızdan "Evet denedim, TR cüzdan adresimle kazım yapamadım." veya "Daha önce deneyen arkadaşlarım oldu, ama yapamadılar" çıkarımını mı yapmam lazım? Yoksa "Kardeşim benim TR cüzdanı ile ilgili en ufak bir fikrim yok. Ben global kullanıyorum, global kullanmaya da devam edeceğim. Yazmış olduğum 'Binance Pool sistemi bu' gibi kesin ithamlarıma da kulak asma." gibi mi çıkarım yapmalıyım?

Anlamıyorum ki hocam binance pool sistemi hakkında kesin olarak konuşuyorsunuz ama sanki sorduğum soru ile yakından uzaktan alakanız yok gibi...
:D hocam sana soyle soyliyim; binance tr cuzdan adresim uzerinden binance pool'da kazim yapmayi denemedim, deneyen oldu mu sonuc ne oldu bu konuda da fikrim yok. Ama binance havuzunu sadece global hesabi uzerinden acabilecegin madencilik hesabi ile kullanabilecegini biliyorum.

Dolayisiyla sordugun sorunun cevabini aslinda verdim. Binance tr eth cuzdani adresini kullanarak binance havuzunda madencilik yapabilecegini sanmiyorum, su an o sekilde calisiyorsa muhtemelen bosuna calisiyor, bence durdur diye yazmistim.

Sonrasinda da binance havuzunda madencilik yapmak istiyorsan 24 saatte 1 odeme alabilmek icin, bir binance global hesabina ihtiyacin oldugunu soyledim.

Ha yok sen diyorsan ki kazdigim eth direkt binance tr hesabimdaki eth cuzdanima gelsin, binance havuzunu su an ayarladigin sekilde dene, eger odeme gelirse sorun yok. İlk sen denemis olursun.

Ama bu denemeden sonra odeme gelmezse ve hala direkt binance tr hesabi eth cuzdanina odeme istiyorsan baaka bi havuz kullanmak zorundasin. Baska herhangi bi havuzda da 24 saatte 1 odeme alma imkani yok.

Umarim yeterince aciklayici olmustur...

:D hocam sana soyle soyliyim; binance tr cuzdan adresim uzerinden binance pool'da kazim yapmayi denemedim, deneyen oldu mu sonuc ne oldu bu konuda da fikrim yok. Ama binance havuzunu sadece global hesabi uzerinden acabilecegin madencilik hesabi ile kullanabilecegini biliyorum.

Dolayisiyla sordugun sorunun cevabini aslinda verdim. Binance tr eth cuzdani adresini kullanarak binance havuzunda madencilik yapabilecegini sanmiyorum, su an o sekilde calisiyorsa muhtemelen bosuna calisiyor, bence durdur diye yazmistim.

Sonrasinda da binance havuzunda madencilik yapmak istiyorsan 24 saatte 1 odeme alabilmek icin, bir binance global hesabina ihtiyacin oldugunu soyledim.

Ha yok sen diyorsan ki kazdigim eth direkt binance tr hesabimdaki eth cuzdanima gelsin, binance havuzunu su an ayarladigin sekilde dene, eger odeme gelirse sorun yok. İlk sen denemis olursun.

Ama bu denemeden sonra odeme gelmezse ve hala direkt binance tr hesabi eth cuzdanina odeme istiyorsan baaka bi havuz kullanmak zorundasin. Baska herhangi bi havuzda da 24 saatte 1 odeme alma imkani yok.

Umarim yeterince aciklayici olmustur...
He işte bende bunu soruyorum hocam 2 sayfadır tartışıyoruz mesela config dosyasında wallet adresi yerine kullanıcı adı yazılıyormuş. Şöyle rastgele bi config dosyası aramasam gene anlamayacaktım olayı... 2 sayfadır neden global hesaba ihtiyacım var diye düşünüyorum. Şunu söylemeniz yeterliydi: "Script dosyanda -w walletadress yerine -w binanceusername yazacaksın."

He işte bende bunu soruyorum hocam 2 sayfadır tartışıyoruz mesela config dosyasında wallet adresi yerine kullanıcı adı yazılıyormuş. Şöyle rastgele bi config dosyası aramasam gene anlamayacaktım olayı... 2 sayfadır neden global hesaba ihtiyacım var diye düşünüyorum. Şunu söylemeniz yeterliydi: "Script dosyanda -w walletadress yerine -w binanceusername yazacaksın."
Dalga gectigini dusunmeye basliyorum artik gercekten.

Madencilik hesabi olusturup madencilik hesabinin ismiyle .bat dosyasini duzenlemen lazim diye yazmadim mi ben zaten.?

Sen muhtemelen daha once hic arastirmadan "aaa binance ile para kazaniliyomus dur suna bi el atim" diyip karambole girdin ise.
.bat dosyasini ona gore duzenlemen gerektigini soyledigimde ne yapman gerektigini anlamamissin.

Ya da soyadinla celisip, yazilanlari okumadan gecerek cevap almaya calisiyosun...

Son düzenleme:
Dalga gectigini dusunmeye basliyorum artik gercekten.

Madencilik hesabi olusturup madencilik hesabinin ismiyle .bat dosyasini duzenlemen lazim diye yazmadim mi ben zaten.?
Hocam üstü kapalı kendince anlatmaya çalışmışsın. Neyi, nereyi, neden düzenlemem gerektiğini anlatmamışsın ki? Ayrıca ben durumu sorguluyorum neden böyle bir olay yapmamız gerektiğini soruyorum gene doğru düzgün bir açıklama yapmamışsın.

Diyeceğin tek olay şu bak açık, net ve kısa... "Kardeşim biz normalde her config dosyasında wallet adresi yazıyoruz ya, heh sen BinancePool'da o config dosyasında wallet adresini yazmayacaksın onun yerine binance username i kullancaksın." yanına bir de eğer açıklayacağı olmadıysa,

Kod:
stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:1800 -wal binanceusername -worker

gibi eklersin. Bende derim ki heee tamam o zaman ben config dosyasında wallet adresimi kullanabilirim sanmıştım. Demekki yanlış düşünmüşüm, diyip teşekkür edip konuyu kapatırdım. Sözde yardım ediyorsunuz, gerçekten...

Geri
Yukarı