Binance Pool'da yüksek ping

• Konuyu başlatan 73083
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 6B

73083

Hectopat
Arkadaşlar sabahtan beri aşırı bir ping var Binance Pool'da. Hiçbir şekilde geçmiyor, sizde de var mı yoksa benden mi kaynaklı?

Uzun zamandan beri olan bir sorun bu. Bu durum pek önemsenmiyor ama Share almanızı da engelleyebiliyor. Farklı bir havuz seçmenizi öneririm.

Ayrıca Port değiştirmeyi de deneyebilirsiniz. 1800、25、443、3333、8888

Aynen çok yük seviyede ping var bende de uygulama değiştirdim yine düzelmedi
Ben bıraktım geçici olarak 20k ping görüyorum Binanca pool'de.
Uzun zamandan beri olan bir sorun bu. Bu durum pek önemsenmiyor ama Share almanızı da engelleyebiliyor. Farklı bir havuz seçmenizi öneririm.

Ayrıca Port değiştirmeyi de deneyebilirsiniz. 1800、25、443、3333、8888
Hepsi aynı maalesef hocam.

Sorun var dostum tüm portları denedim. Şimdilik ethermine geri geçtim , orada birikim vardı her halükarda gelecek , havuzu iyi ama sanırım yeni olduğu için ve insanları cezbettigi için aşırı yüklenme var diye düşünüyorum. Mutlaka düzelecektir düzelene kadar ethermine.

Sorun var dostum tüm portları denedim. Şimdilik Ethermine geri geçtim, orada birikim vardı her halükarda gelecek, havuzu iyi ama sanırım yeni olduğu için ve insanları cezbettigi için aşırı yüklenme var diye düşünüyorum. Mutlaka düzelecektir düzelene kadar Ethermine.

Evet hocam benim de Ethermine'da artan bakiyem vardı. Onu tamamlayıp o günlerin ödemesini alayım diye oraya geçtim. Koskoca binance nasıl 20k ping verir anlamıyorum.

Geri
Yukarı