Binance Ravencoin transferinde hata

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
As your deposit has not reached the required block confirmations, we have temporarily locked 0.00003035 BTC.

Belki karşılaşan olmuştur diye sorayım dedim. Binance hesabımdaki Raven'leri Binance TR'ye transfer yapmaya çalışırken bu hatayı aldım. 1 saat sonra tekrar denedim yine aynıydı. Neden olabilir? Kimlik ve selfie doğrulamasını dün gönderdim onaylandı diye bildirim gelmişti bu arada.

Önce paraya dönüştürün sonra parayı hesaba gönderip tekrar bitcoin alın.
Şey hocam normalde yaptığım şeyi tekrar yaptım oldu. Birkaç yerde de sadece bekleyin falan diyor konu açtıktan sonra denk geldim. Şu an gerçekleşti transfer. Şeyi sorayım size Binance Tr'deki Ravencoin yatırma adresini kazım yaptığım uygulamaya girsem coinler Tr hesabıma direkt gelir mi? Yani aracı olarak Binance'a gerek kalmama durumu var mı?

Şey hocam normalde yaptığım şeyi tekrar yaptım oldu. Birkaç yerde de sadece bekleyin falan diyor konu açtıktan sonra denk geldim. Şu an gerçekleşti transfer. Şeyi sorayım size Binance Tr'deki Ravencoin yatırma adresini kazım yaptığım uygulamaya girsem coinler Tr hesabıma direkt gelir mi? Yani aracı olarak Binance'a gerek kalmama durumu var mı?
Valla hiç Binance kullanmadım bu yüzden bilemiyorum. Kullanan birine danışmanızı tavsiye ederim.

Gönderdiğiniz paranız yeterli doğrulamadan geçememiş , ya daha az bir miktar deneyin yada trx - usdt gibi düşük komisyonlu başka birimlerine dönüştürüp transfer deneyin

Geri
Yukarı