Ravencoin, Binance hesabından nasıl Papara'ya aktarılır?

213082

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar, 50 RVN kazdım. Binance hesabıma yattı ama bir türlü Papara hesabıma aktaramadım. Nasıl oluyor aktarma işlemi anlatırsanız sevinirim.

Papara cüzdan kodunuza gönderin. Ancak Binance'de küçük miktarlar için göndermek kârlı değil fazla komisyon isteniyor. Yine de bir bakın. Cüzdan kısmından çekme kısmına tıklayın ve kripto olarak seçin.

Papara cüzdan kodunuza gönderin. Ancak Binance'de küçük miktarlar için göndermek kârlı değil fazla komisyon isteniyor. Yine de bir bakın. Cüzdan kısmından çekme kısmına tıklayın ve kripto olarak seçin.
Böyle bir ekran çıkıyor. Alıcının RVN adresine ne yazmam gerekiyor?
raven.png

Böyle bir ekran çıkıyor. Alıcının RVN adresine ne yazmam gerekiyor?Eki Görüntüle 902523
Papara'daki RVN cüzdan adresinizi. Papara kullanmadım varsa tabii ki.

Bir de neden RVN kazmayı tercih ettiniz ve hangi ekran kartı ile kaç günlük bir süreçte 50 RVN seviyesine ulaştınız ?

Hocam Papara'ya Ravencoin olarak aktaramazsınız çünkü Papara kripto para cüzdanı değil. Papara'ya aktarmak istiyorsanız borsa üstünden kripto paranızı TL'ye çevirip öyle paranızı aktarabilirsiniz.

Papara'daki RVN cüzdan adresinizi. Papara kullanmadım varsa tabii ki.

Bir de neden RVN kazmayı tercih ettiniz ve hangi ekran kartı ile kaç günlük bir süreçte 50 RVN seviyesine ulaştınız ?
RX 580 4GB ile 6 gün civarı sürdü 50 ravencoin.
Hocam Papara'ya Ravencoin olarak aktaramazsınız çünkü Papara kripto para cüzdanı değil. Papara'ya aktarmak istiyorsanız borsa üstünden kripto paranızı TL'ye çevirip öyle paranızı aktarabilirsiniz.
Hocam hangi para birimine çevirip TL'ye aktarabilirim?

Rvn/try işlem çifti var mı diye bakmanız lazım. Büyük ihtimalle yoktur. Parayı önce bnb çevirip oradan da tüm parayı try çevirip çekebilirsiniz. Bu şekilde az komisyonla paranızı Türk lirasına çevirmiş olacaksınız. Paparaya'da %1 komisyonla kartınıza çekebilirsiniz. Rvn/try varsa direkt olarak Türk lirasına çevirin.

Rvn/try işlem çifti var mı diye bakmanız lazım. Büyük ihtimalle yoktur. Parayı önce bnb çevirip oradan da tüm parayı try çevirip çekebilirsiniz. Bu şekilde az komisyonla paranızı Türk lirasına çevirmiş olacaksınız. Paparaya'da %1 komisyonla kartınıza çekebilirsiniz. Rvn/try varsa direkt olarak Türk lirasına çevirin.
RVN/TRY çifti yok maalesef. Parayı sadece Bitcoin'e çevirebiliyordum öyle yaptım bende. Ama yine TL'ye çeviremedim. Minimum 0.0002 Bitcoin istiyor TL'ye çevirmem için. Bende 0.00017183 Bitcoin var. Hiç bir türlü minimum ödeme tutarını geçemiyorum yani :D.

Geri
Yukarı