Binance recovery phrase nasıl bulunur?

3fee

Decapat
Daha fazla  
Selam, dostlarım aranızda kriptoyla ilgilenen var mı? Binance hesabımın recovery Phrase'sini nasıl bulabilirim? Cüzdanıma erc20 weth attım ama yaptırdığınız coin Binance'de listelenmemiş ve sistem tarafindan alinamaz diyor. Teşekkürler.

Cüzdanınızdan deposite basıp erc20 ağındaki weth adresine yatırdınız değil mi? Tx de atarsanız daha iyi olur.
Evet öyle yaptım ama bir hata aldım

Cüzdanınızdan deposite basıp erc20 ağındaki weth adresine yatırdınız değil mi? Tx de atarsanız daha iyi olur.
Sonra da polygonscan uzerinden kontrol ettim ve param haberim olmadan baska adrese transfer edilmiş böylr bir şey olması normal mı biliyor musunuz?

Dosya Ekleri

• IMG-20230517-WA0020.jpg
    IMG-20230517-WA0020.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG-20230517-WA0042.jpg
    IMG-20230517-WA0042.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 15
Evet öyle yaptım ama bir hata aldım.

Sonra da polygonscan uzerinden kontrol ettim ve param haberim olmadan baska adrese transfer edilmiş böylr bir şey olması normal mı biliyor musunuz?

Hiç normal değil. Weth yatırdıysanız weth gözükmesi lazım. Ether ağından attıysanız polygonscan'de ne alaka gözükmesi onu anlayamadım. Hemen geri al butonundan devam edin.

Hiç normal değil. Weth yatırdıysanız weth gözükmesi lazım. Ether ağından attıysanız polygonscan'de ne alaka gözükmesi onu anlayamadım. Hemen geri al butonundan devam edin.
Hemen geri al seçeneğinde 100 dolar istiyor 🤧

Weth polygon ağının ethereumu o yüzden polygonscan de gözükmesi gerekmez mi

Hemen geri al seçeneğinde 100 dolar istiyor 🤧

Weth polygon ağının Ethereum'u o yüzden polygonscan de gözükmesi gerekmez mi?

BSC ağında da işte başka ağlarda da weth vardır kendin normal ETH'yi swapsız Weth'ye çevirebiliyorsun. Yani Polygon'a özel bir şey değil. Vallahi böyle bir problemle hiç karşılaşmadım umarım çözersiniz. Desteğe başvurun.

BSC ağında da işte başka ağlarda da weth vardır kendin normal ETH'yi swapsız Weth'ye çevirebiliyorsun. Yani Polygon'a özel bir şey değil. Vallahi böyle bir problemle hiç karşılaşmadım umarım çözersiniz. Desteğe başvurun.
Teşekkür ederim ama desteğe ne diye başvurmalıyım? Dolandırıcılık mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı