Binance TR "Belge Net Değil" hatası

AKADAG

Hectopat
Binance TR "Belge Net Değil" hatası veriyor. Telefonumun en net çekebildiği fotoğraf bu. Nasıl onaylayabilirim kimliğimi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence direkt globale geçin.
Arkadaşında dediği gibi önce Global'de hesap açarsanız sonrasında TR'dede kullanabiliyorsunuz sanırım zaten.

Eğer çektiğiniz fotoğraf gerçekten net değilse başka bir telefonla deneyin ya da bir daha çekip gönderin kontrol eden kişinin gözüne iyi gelmemiş olabilir.

Binance TR "Belge Net Değil" hatası veriyor. Telefonumun en net çekebildiği fotoğraf bu. Nasıl onaylayabilirim kimliğimi?
Başka bir cihazla çekin.

Arkadaşında dediği gibi önce Global'de hesap açarsanız sonrasında TR'dede kullanabiliyorsunuz sanırım zaten.

Eğer çektiğiniz fotoğraf gerçekten net değilse başka bir telefonla deneyin ya da bir daha çekip gönderin kontrol eden kişinin gözüne iyi gelmemiş olabilir.
Artık global'den para çekemiyoruz.

Artık global'den para çekemiyoruz.
Para çekilmediğini bende biliyorum çekildiği zamanda Papara %1 gibi çok yüksek komisyon kesiyordu zaten. Global'in avantajı daha geniş ve büyük borsa + çok daha fazla koin seçeneği var. + Binance TR de faiz vs. varmı bilmiyorum kullananlar için kriter olabilir.

Geçmek için kimlik doğrulamaya çalışıyorum coin aktarmak için.

Yapay zeka kontrol ediyor. Ayrıca oldukça net ve belirgin.

Eğer okunmuyorsa böyle demeleri normal değil mi? Fotoğrafım en fazla bu kadar çekebiliyor demenizin bir faydası olmaz.

Okunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı