Binance TR para yatırma

Egecanli23

Centipat
Selam, Binance TR'ye ibana EFT ile mi yoksa havale ile mi atmalıyım? Türkiye finans bankasını kullanıyorum. 2. sorum ise çekme işlemlerini nasık yapıyoruz? Direkt banka kartıma atabilir miyim yoksa vadesiz hesapmı lazım? Vadesiz hesap nasıl açılır?

Türkiye finansda banka hesapları yok diye hatırlıyorum o yüzden havale yapma gibi bir şansınız yok EFT yapıcaksınız. Para çekme işlemini direk vadesiz hesabınıza yapabiliyorsunuz. Hesap açılışını artık banka ile görüntülü konuşma ile yapabilirsiniz veya klasik bankaya giderek hesap açmak istiyorum diyebilirsiniz.
Ama anlamadığım Türkiye finans kullanıyorum dediniz zaten bir hesabınız yok mu orada?

Türkiye finansda banka hesapları yok diye hatırlıyorum o yüzden havale yapma gibi bir şansınız yok EFT yapacaksınız. Para çekme işlemini direk vadesiz hesabınıza yapabiliyorsunuz. Hesap açılışını artık banka ile görüntülü konuşma ile yapabilirsiniz veya klasik bankaya giderek hesap açmak istiyorum diyebilirsiniz.
Ama anlamadığım Türkiye finans kullanıyorum dediniz zaten bir hesabınız yok mu orada?

Evet, ama normal bir hesabım var yani ATM gidiyorum para atıyorum falan normal banka kartı vadesiz kart olup olmadığını nasıl anlarım?

Evet, ama normal bir hesabım var yani ATM gidiyorum para atıyorum falan normal banka kartı vadesiz kart olup olmadığını nasıl anlarım?
Banka kartınız varsa vadesiz hesabınız da vardır. Normal hesap dediğiniz vadesiz oluyor işte.
Zaten temelde Türk lirası yatırılan 2 çeşit hesap var.(Yatırım için vs olanları saymazsak) Vadesiz ve vadeli. Vadesizler sizin normal cüzdanınız bankada olanı gibi vadeli ise paranızı belli süreliğine bankada kitlemeniz ve karşılığında faizi ile geri aldığınız hesaplar.

Banka kartınız varsa vadesiz hesabınız da vardır. Normal hesap dediğiniz vadesiz oluyor işte.
Zaten temelde Türk lirası yatırılan 2 çeşit hesap var.(Yatırım için vs olanları saymazsak) Vadesiz ve vadeli. Vadesizler sizin normal cüzdanınız bankada olanı gibi vadeli ise paranızı belli süreliğine bankada kitlemeniz ve karşılığında faizi ile geri aldığınız hesaplar.
Anladım, yardımın için çok teşekkürler. Bu arada 3D secure kapatmak mümkünmü? Nefret ediyorum şu olaydan bazen oturduğum yerden çekmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı