Çözüldü Binance TR yanlış isme ait karttan transfer yapmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Nasıl yani istediğin karta para aktaramıyor musun?

Hayır hocam. Kimlik bilgilerini gönderdiğin için sadece adına mahsus kartlar kullanabilirsin. Bende sonradan öğrendim.

Son durum: BinanceTR'den talep kodunu aldım. Yani muhtemelen geri dönüş yapılacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hocam. Kimlik bilgilerini gönderdiğin için sadece adına mahsus kartlar kullanabilirsin. Bende sonradan öğrendim.

Son durum: BinanceTR'den talep kodunu aldım. Yani muhtemelen geri dönüş yapılacak.
Paranızı geri gönderirler umarım hocam. haberdar eder misiniz çünkü ben de çekim yapmak istiyorum da ona göre annemin kartına göndereceğim. Son anda söylediğiniz iyi oldu, ben de kendi kartıma gönderecektim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paranızı geri gönderirler umarım hocam. haberdar eder misiniz çünkü ben de çekim yapmak istiyorum da ona göre annemin kartına göndereceğim. Son anda söylediğiniz iyi oldu, ben de kendi kartıma gönderecektim.

Aman hocam benim durumuma düşmeyin. Kurtarmam istisna bile, siz siz olun hesabınız kimin adına kayıtlıysa onun kartından transfer yapın.

Doğrulama yaptığım kişiye ait demek istediniz değil mi? Başka karta atarsam para kayıp mı oluyor?

Evet borsa hesabı ile banka hesabı aynı kişiye ait olmalı, paran kayıp olmaz işlem onaylanmayıp geri döner.

Ama hocam para çoktan transfer yapılmış. Yani olay keyiflerine kalmamış mı? :D Yanlış mı anladım?

Transfer nasıl çoktan yapılmış? Tanımadığın bir adamın hesabına onun kartını kullanarak mı para yolladın?
Sen Binance hesabına transfer için para yollamaya çalışırsın ama bankan onaylasa bile Binance onaylamıyor.

Transfer nasıl çoktan yapılmış? Tanımadığın bir adamın hesabına onun kartını kullanarak mı para yolladın?

Yok hocam, kendi hesabıma başkasının kartıyla para transfer etmeye çalıştım.

Sen Binance hesabına transfer için para yollamaya çalışırsın ama bankan onaylasa bile Binance onaylamıyor.

O zaman bir sorun yok. BinanceTR de aynı durum söz konusu mu? Umarım dediğiniz gibi olur.

Yok hocam, kendi hesabıma başkasının kartıyla para transfer etmeye çalıştım.

O zaman bir sorun yok. BinanceTR de aynı durum söz konusu mu? Umarım dediğiniz gibi olur.

Evet zaten bu dediğin Binance TR de gerçekleşmedi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı