Binance ve banka önerisi

Hocam şimdi dediklerimi aşamalı olarak yapın.
1 - Enpara başvurusu ( sadece bu işte değil günlük hayatta da lazım oluyor)
2 - Binance TR hesabı buraya parayı EFT ile yatırabilirsiniz Enpara'dan.
3 - Binance global hesabı buraya biance TR'den yatırdığımız parayı aktarıp burada işlem yapacağız.
4 - hesapları açtıktan sonra tüm onaylamalar ve Google authenticator( girerken lazım olacak, Steam Guard gibi ) işlerini halledin.
Eğer tüm banları yaparsanız komisyonsuz ve güvenli şekilde işlem yaparsınız tabii Binance işlem sırasında ufak bir kesinti yapacak.
Kripto para alımını Binance Global'den alacağız, satarken ise Binance TR'den çekeceğiz değil mi?
BNB şuanda zirve yaptı pek mantıklı olucağını düşünmüyorum BNB almanın.
DOGE gibi coinler alınır mı peki?

Kripto para alımını Binance Global'den alacağız, satarken ise Binance TR'den çekeceğiz değil mi?

Hocam TR'den usdt alıp globale yollayacaksınız.
Sonra globalde o usdt ile kürek coin alacaksınız ( ne istersen alabilirsin )
İşlem bitti kürek coinden kazandın ya da zarar ettin parayı çekmek istediğinde tekrar usdt ye çevirip TR'ye yollayacaksınız.
Sonra usdt yi bozup ( TL'ye çevirip ) Enpara'ya EFT yapacaksınız.

İşlem bitti kürek coinden kazandın ya da zarar ettin parayı çekmek istediğinde tekrar usdt ye çevirip TR'ye yollayacaksınız.
Anladım, çok iyi anlattın. Teşekkür ederim.
Şu anda önerebileceğin bir kripto para var mı?

Teşekkür ederim. O halde soruyu buradan sorayım. BNB almak istiyorum, şu an önerebileceğiniz bir kripto para var mı?
Bir daha yazıyım, galiba kendimi anlatamadım. Hocam ben kripto para alım satımı yapmıyorum, mining yaparak eth kazıyorum ve bunu satıyorum. Kripto para borsası ile alakalı bilgim yok maalesef.

Geri
Yukarı