Binance'a en az ne kadar para yatırılıyor?

Daha fazla  
QNB Finansbank'tan Binance TR'ye 20 TL yolladım iptal edildi. En az Binance'a ne kadar para yatırılıyor acaba ve Halkbank ve QNB Finansbank'tan para atan birileri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
QNB Finansbank'tan Binance TR'ye 20 TL yolladım iptal edildi. En az Binance'a ne kadar para yatırılıyor acaba ve Halkbank ve QNB Finansbank'tan para atan birileri yardımcı olabilir mi?
Banka hesabı sizin üstünüze değilse gönderim iptal edilir. Ek olarak minimum bir ücret talebi yok diye biliyorum.

10 dolar olamaz. Ben kendim 75TL yükledim belki 50TL gibi bir şey olabilir. Ancak kendi sitelerinde bile minimum tutar yazmıyor bence bir minimum tutar yok.

Arkadaş Binance global üzerinden alıyorsa orada alt sınır 10 dolar diye biliyorum ama arkadaş Binance TR üzerinden aldığı için alt sınır 10TL oluyor.

Binance TR'ye para yükleme limiti yok 1 TL bile atabilirsin ama coin alırken 10 dolarlık olması lazım alım ve satım yaparken.

Gönderim olarak alt limit yoktu sanırım. Ama coin alırken minimum 10 birim para olması gerekiyor. Örneğin hesapta 10 dolar yoksa ve almak istediğiniz coin TL ile alınıyorsa, parayı TL yapıp o coini alabilirsiniz.

Geri
Yukarı