Binance'a nasıl para atılır?

Sheep

Hectopat
Arkadaşlar Binance TR üzerinden üyelik oluşturup birinci seviye kimlik doğrulamasını da yaptım fakat nasıl para atılacağını bulamadım sanal olarak. Sadece ziraat ve VakıfBank havale EFT olarak gözüküyor. İnternette baktığımda kredi kartı, banka kartı veya Papara üzerinden para yatırma ikonları çıkıyor ama bende çıkmadı. İkinci seviye doğrulama mı gerekiyor onun için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Binance TR üzerinden üyelik oluşturup birinci seviye kimlik doğrulamasını da yaptım fakat nasıl para atılacağını bulamadım sanal olarak. Sadece ziraat ve VakıfBank havale EFT olarak gözüküyor. İnternette baktığımda kredi kartı, banka kartı veya Papara üzerinden para yatırma ikonları çıkıyor ama bende çıkmadı. İkinci seviye doğrulama mı gerekiyor onun için?

Kredi kartı banka kartı ve Papara Binance global için geçerli. Binance TR'de banka hesabınızdan EFT ya da havale yapmanız gerekli. Oradan Binance Global'e aktarabilirsiniz isterseniz. Bunun hakkında bir sürü var YouTube'da.

EzC1JkUWUAQA80m.png

Yeni çıkan yönetmelikle beraber artık Papara kredi kartı ya da banka kartı ile para yatırma işlemleri olmayacak. Sadece banka hesabından havale ya da EFT yapabileceksiniz. 30 Nisan'da yürürlüğe girecek.

Kendi üzerine kayıtlı bir karttan EFT havale yaptığında sadece IBAN'a para yollaman yeterli. Global Binance üzerinden Papara ile de atabilirsin ama global Binance daha fazla komisyon alıyor diye biliyorum.

Kendi üzerine kayıtlı bir karttan EFT havale yaptığında sadece IBAN'a para yollaman yeterli. Global Binance üzerinden Papara ile de atabilirsin ama global Binance daha fazla komisyon alıyor diye biliyorum.
Benim anlamadığım biz bu IBAN'a para gönderiyoruz ama açıklama kısmı falan boş mu kalacak? Kimin para yolladığını nasıl anlıyorlar, benim hesabımda nasıl görücem yatırdığım TL'leri anlamadım ben?

Yeni konular

Geri
Yukarı