Binance'da mining nasıl yapılır?

viamort

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşım ve bende 3060 kart var. Bendeki kart muhtemelen kırılmadığı ve kullanacağım için çok düşünmüyorum ama arkadaşım şehir dışına gidiyor kardeşi de çok kullanmayacak o sırada kazım yapmak istiyor. Fakat ikimiz de konunun cahiliyiz.

Ben merakımdan biraz araştırdım fakat meraktan olduğu için ayrıntısını öğrenmedim. YouTube'dan hangi video doğru onu da bilemedik.

Günlük kazdığını yatırdığı için Binance üzerinden yapmayı düşünüyor ama sanırım bu "havuz", lolMiner-Phoenix denilenler sanırım kazım programı. Afterburner ile bir şeyler ayarlıyoruz sanırım, bu bildiklerimi öğrenmemiz gereken sırasıyla nasıl öğreniriz?

3060 için mining ayarı diye Google üzerinde aratın, ayarları ona göre yaparsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yorumlarda phoenix miner sakıncalı falan yazmışlar. Bu programların arasından hangisi en iyi?

Power limit 62, core clock -220, mem clock 1160, fan %60 seviyesinde ayarlayabilirsiniz. Benim INNO3D 3060'ımda size söylediğim ayarların %10 yukarısında rahatlıkla kazım yapabiliyorum, 47 mh 51 derece.

Binance pool'da kazım yapmak için pool hesabı açmanız gerekiyor, açtığını hesabın ismi sizin cüzdan adresiniz olacak. Miner programında wallet komutundan sonraki kısma açtığınız hesabın kullanıcı ismini yazıyorsunuz, havuz domainleri sitede belirtilmiş, size attığım ayarları afterburner üzerinden yapıyorsunuz ve olay bu kadar. Sonrasında günlük olarak kazdığınız eth'yi hesabınıza atıyor binance fakat yaklaşık %10 daha az kazanıyorsunuz binance pool üzerinden.

Power limit 62, core clock -220, mem clock 1160, fan %60 seviyesinde ayarlayabilirsiniz. Benim INNO3D 3060'ımda size söylediğim ayarların %10 yukarısında rahatlıkla kazım yapabiliyorum, 47 mh 51 derece.

Binance pool'da kazım yapmak için pool hesabı açmanız gerekiyor, açtığını hesabın ismi sizin cüzdan adresiniz olacak. Miner programında wallet komutundan sonraki kısma açtığınız hesabın kullanıcı ismini yazıyorsunuz, havuz domainleri sitede belirtilmiş, size attığım ayarları afterburner üzerinden yapıyorsunuz ve olay bu kadar. Sonrasında günlük olarak kazdığınız eth'yi hesabınıza atıyor binance fakat yaklaşık %10 daha az kazanıyorsunuz binance pool üzerinden.
Çok teşekkür ederim ayrıntılı bilgi verdiğiniz için

Merak ettiğim bir konu var, binance pooldan hesap açtı zaten de binance tr hesabı mı açmalı global mi açmalı? Hesabına yatırmak istediğinde sorun yaşamamak için ne yapması lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı