Binancepool vs 2miners

Az gibi değil mi? Ben de gıcık kaptım zaten Ethermine'a geçeceğim bugün bakalım 2 3 gün sonra hatırlatırsanız sonucu yazabilirim.
Kazım gücünüz benden %41 daha fazla.
Ancak aldığınız günlük tutar benim aldığım günlük tutardan %41 daha fazla olması gerekirken %24 daha fazla. %17 civarı bir kayıp var. Ben 2minersa geçip 5 gün dayanabildim geri ethermineye döndüm. Kazım gücünüz düşükse 2miners mantıklı gerisinde bir mantığı yok bence.

Almanız gereken tutar ortalama 17.25 olması lazım. eğer ortalama 15 civarı alıyorsanız değiştirin. Günlük 16-16.5 alıyorsanız devam edebilirsiniz. Ama ben 16 - 16.5 da alsam ethermine geçerdim.

Bugün 2Miners'ta genel bir blok bulma sıkıntısı var. O yüzden bugün kazancınız az gelmiş olabilir.

Geceye baktım her saat 1 blok bulmuş, sırf bu nedenden dolayı NiceHash'e dönmüştüm 10 gün önce. 2 Miners'da stabilite yok. Bir gün 0,0007 ödeme alırken ertesi gün 0, 0004'te kalıp ödeme alamadığım oluyor bu yüzden sevmiyorum. NiceHash hep 4000-4100 mBTC civarı kazandırıyor istisnasız.

Geceye baktım her saat 1 blok bulmuş, sırf bu nedenden dolayı NiceHash'e dönmüştüm 10 gün önce. 2 Miners'da stabilite yok. Bir gün 0,0007 ödeme alırken ertesi gün 0, 0004'te kalıp ödeme alamadığım oluyor bu yüzden sevmiyorum. NiceHash hep 4000-4100 mBTC civarı kazandırıyor istisnasız.
Ben 1 aydır 2minersta kazıyorum ve bu kadar düşüş ilk kez oldu. Nicehash'i de denedim ama mantıklı değil. Bugün 2miners'ta blok bulma sorunu bulma sorunu düzeldi. Yarın ölçüm yaparsanız karşılaştırma açısından daha mantıklı olur.

Arkadaşlar konudan bağımsız bir şey soracağım. Sabit kazım değerinde iken günlük kazancın artması için etherium değerinin artmasımı lazım. Örneğin 1 eth diyelimki 500 dolar
1 eth 550 dolar olursa günlük kazancımız artıyor mu?

Ben 1 aydır 2minersta kazıyorum ve bu kadar düşüş ilk kez oldu. NiceHash'i de denedim ama mantıklı değil. Bugün 2Miners'ta blok bulma sorunu bulma sorunu düzeldi. Yarın ölçüm yaparsanız karşılaştırma açısından daha mantıklı olur.

Hocam peki havuzu nereden degistirebiliriz? Geliri en iyi havuz hangisi şu an 2Miners'da?

Arkadaşlar konudan bağımsız bir şey soracağım. Sabit kazım değerinde iken günlük kazancın artması için etherium değerinin artmasımı lazım. Örneğin 1 eth diyelimki 500 dolar
1 eth 550 dolar olursa günlük kazancımız artıyor mu?
Tabi kazanç artar, düz hesap şöyle düşünün günlük 1 eth kazıyorsunuz 1 ethde 15 dolar ertesi gün eth'nin değeri 17 dolar olursa, sizde günlük 17 dolar kazanç sağlamaya başlarsınız. Kazdığınız eth artıp veya azalmadığını varsayıyorum tabii. Ama bir çok etken var; kazım zorlaşırsa kazdığınız eth sayısı azalacak, eth'nin değeri artsa bile değişen bir şey olmayacak. Şunu unutmayin elinizdeki eth'nin değerine göre kazanç sağlıyorsunuz, dolara göre değil. Biriktirdiğiniz eth'nin değeri ileride düşerse sizin hesaptaki paranizda azalacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı