Ethermine vs 2Miners

Power Limit açılmıyordu sanırım?

Hocam vallahi ben de çok araştırdım ama sadece TRex'te bulabildim onun çözümünü onda da AMD ile kazım yapamazsın sanırım. Şu an ben de LHR kartlara ayar deniyorum kafam yanmış durumda 😆 Yeni konu açsan daha mantıklı olur ben yine denk gelirsem buradam yazarım sana.

Tamam hocam. LHR ayar konusunda hiç tecrübem olmadı :) 1050 Ti'yi sattım hocam. 2bin liralık kart ile 4 bin liralik kart bir değilmiş :)))
Hocam bu arada sorumu internette araştırırken bak ne buldum :)

Son düzenleme:
Tamam hocam. LHR ayar konusunda hiç tecrübem olmadı :) 1050 Ti'yi sattım hocam. 2bin liralık kart ile 4 bin liralik kart bir değilmiş :)))
Hocam bu arada sorumu internette araştırırken bak ne buldum :)
Konuyu kiç açmış acaba :D Sevindim.

Soru ve sorunlarımız örtüşüyor hocam :). PhoenixMiner'da sanırım ayar varmış hocam. 1 GPU devre dışı birakilabiliyormuş. Bundan sonrası 2 soru kaldı 1. Riserla oyun oynamak sağlıklı mı, 2. Ekran kartına modüler PSU'dan nasıl güç vereceğim. Sıra 6800 XT 2 adet kablomu da kullanıyor.
Hocam takildigim biryer var 5556237336 mümkünse watsaptan yazabilir misiniz

Son düzenleme:
Hocam ring kasam yok biliyorsun.
Hocam olayı özetleyin biliyorsam yazayım.
Hocam durum şöyle:
Şu anda 2 ekran kartı da Kazım yapıyor ama görüntüyü AMD karttan alıyorum. AMD kart anakarta takılı, Nvidia ise PCI x1 çıkışından risera bagli. Monitörü Nvidia ya bağladığım zaman AMD kart çalışmıyor. 2 kartın da aktif olduğu tek yöntem monitörü AMD ye bağlamak oldu.
Fakat ben görüntüyü vs Nvidia dan almak istiyorum. Çünkü AMD Kazım yaparken Nvidia ile gündelik işlerimi halletmek amacım.
Nasıl mümkün olabilir hocam bu ?

Hocam durum şöyle:
Şu anda 2 ekran kartı da Kazım yapıyor ama görüntüyü AMD karttan alıyorum. AMD kart anakarta takılı, Nvidia ise PCI x1 çıkışından risera bagli. Monitörü Nvidia ya bağladığım zaman AMD kart çalışmıyor. 2 kartın da aktif olduğu tek yöntem monitörü AMD ye bağlamak oldu.
Fakat ben görüntüyü vs Nvidia dan almak istiyorum. Çünkü AMD Kazım yaparken Nvidia ile gündelik işlerimi halletmek amacım.

Dosya Ekleri

• IMG-20211124-WA0039.jpeg
    IMG-20211124-WA0039.jpeg
    241,2 KB · Görüntüleme: 49

Hocam durum şöyle:
Nvidia'yı anakarta takmak denebilir belki hocam. Anakartın modeli nedir?

Hocam denedim o şekilde olmadı maalesef. Anakarta takmak ile risera takmak aynı sinucu verdi.
Valla hocam olmadı elindeki Nvidia'yı AMD ile takas yap ya da satıp AMD al AMD Nvidia birlikte sorun çıkarıyor diye duymuştum o yüzden hepsini Nvidia aldım keşke almadan şey yapsaydın ama bilemedim. Yerinde olsam ilan açar satılığa çıkarırdım satılana kadar çözümü varsa bulursun yoksa zaten pat diye satılmaz.

Valla hocam olmadı elindeki Nvidia'yı AMD ile takas yap ya da satıp AMD al AMD Nvidia birlikte sorun çıkarıyor diye duymuştum o yüzden hepsini Nvidia aldım keşke almadan şey yapsaydın ama bilemedim. Yerinde olsam ilan açar satılığa çıkarırdım satılana kadar çözümü varsa bulursun yoksa zaten pat diye satılmaz.
Aynen hocam şu an 2 si aynı anda sorunsuz şekilde kazıyor. AMD fırsatı bulursam 1 kart almayı düşünüyorum. 1070 e 5 bin verdiler ama halihazırda AMD fırsatı olmadığı icin vermedim.rx 580 alsam problemsiz şekilde 2 kart calistirabilir miyim ? Oyunları RX 580 ile oynayabilir miyim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı