Binancepool vs 2miners

2miners yaklaşık 1 haftadır aşırı sıkıntılı. Ben hiç görmediğim değerler görüyorum inanılmaz düşük. Neyse ki hafta sonu HiveOs'e geçiyorum HiveOn kullanacağım. 2miners iyice sapıttı. 249 mh/s ile kazım yapıyorum 2 gündür ortalama 140-150 TL geliyor.

Bu kadar fark olmaz, bir yerde hatanız vardır. %7 8 daha fazla kazandırıyor benim senaryomda 2miners.
@sens4k Hocam son durum nedir? 2Miners'ten Ethermine'a geçeyim dedim orası da tatmin edecek gibi gelmedi. 2Miners'te 13 dolar civarıydı son iki gün Ethermine'da 24 saat olmadı ama 250MH ile 13-15 dolar arası gösteriyor yorumunuzu merak ediyorum.

@sens4k Hocam son durum nedir? 2Miners'ten Ethermine'a geçeyim dedim orası da tatmin edecek gibi gelmedi. 2Miners'te 13 dolar civarıydı son iki gün Ethermine'da 24 saat olmadı ama 250MH ile 13-15 dolar arası gösteriyor yorumunuzu merak ediyorum.
5 gündür 2miners'da kazıyorum, ilk 2 gün gayet güzeldi. Ortalama hash değeri %5 daha yüksekti ethermine'dan ama son 2 3 gündür blok bulamadığından dolayı ortalama hash yüksek olmasına rağmen daha az ödeme yapıyor. Telegram kanalında global bir sorun olduğunu yazmış havuz yetkilileri ama pek inandırıcı gelmedi. 1 2 gün daha kalacağım 2miners'da. Eğer düzelme olmazsa ethmermine'dan devam.

5 gündür 2Miners'da kazıyorum, ilk 2 gün gayet güzeldi. Ortalama hash değeri %5 daha yüksekti Ethermine'dan ama son 2 3 gündür blok bulamadığından dolayı ortalama hash yüksek olmasına rağmen daha az ödeme yapıyor. Telegram kanalında global bir sorun olduğunu yazmış havuz yetkilileri ama pek inandırıcı gelmedi. 1 2 gün daha kalacağım 2Miners'da. Eğer düzelme olmazsa Ethmermine'dan devam.

Hocam dediğim gibi 24 saat olmadı ama ortalama hasrate raporlanana yaklaştı şimdi biraz daha iyi gibi hesabımda 5.5 dolar vardı dün saat 17.00'den bu saate kadar bu kadar kazanmış ortalama gelir de 2Miners'ten fazla şu an. Zaten Nano dolar yükselmesine rağmen düşüyor ödemeyi Nano ile hesaplayıp gönderşyorlar hesaba geçene kadar daha da düşüyor garip sevecek gibiyim Ethermine'ı tabii iş para çekmeye gelince belli olacak ☺️

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-11-25-11-21-19-562_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2021-11-25-11-21-19-562_com.opera.browser.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 35

Geri
Yukarı