Binaya FTTH altyapı nasıl getirtilir?

Emirhan0572

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 1 ay önce mahallede 5-10 binaya fiber optik FTTH altyapı çektiler daha fiber sonlandırma kutularını koymadılar ben bunu kendi binama nasıl getirtirebilirim önerilerinizi bekliyorum (binam 20 senelik) şu anki altyapim VDSL portlar doldu.

Yukarıda bir arkadaş beni etiketlemiş. Ben de kendi tecrübemi paylaştığım konunun linkini bırakayım bari: TT altyapısında VDSL'den fibere geçiş sürecim

Arkadaşımızın dediği gibi imza toplayıp dilekçe vermeniz faydanıza olur. Komşulardan imza almanız zorsa tek başınıza da yazabilirsiniz, bunun önünde bir engel yok neticede. Ama elbette toplu bir dilekçe daha iyi olur.

Şu an bu mesajı yazarken "Ümit Önal'a vs yazsam olur mu" diye sordunuz. Çok da bir işe yarayacağı söylenemez ama şansınızı deneyebilirsiniz.

Yukarıda bir arkadaş beni etiketlemiş. Ben de kendi tecrübemi paylaştığım konunun linkini bırakayım bari: TT altyapısında VDSL'den fibere geçiş sürecim

Arkadaşımızın dediği gibi imza toplayıp dilekçe vermeniz faydanıza olur. Komşulardan imza almanız zorsa tek başınıza da yazabilirsiniz, bunun önünde bir engel yok neticede. Ama elbette toplu bir dilekçe daha iyi olur.

Şu an bu mesajı yazarken "ümit önal'a vs yazsam olur mu" diye sordunuz. Çok da bir işe yarayacağı söylenemez ama şansınızı deneyebilirsiniz.

Tamamdır teşekkürler sağ olasın dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı