Binaya Türk Telekom fiber kutusu geldikten ne kadar sonra fibere erişilir?

Şu an 0.9 upload alıyorum umarım altyapım 1000MBPS destekliyordur 1000TL olsa bile en iyisini almak istiyorum :)

Tabii ki 1000 Mbps'yi destekleyecek. Hayırlı olsun inşallah. Halihazırda Telekom kullanıyorsanız ve taahhüdünüz varsa hız yükseltme ile mevcut taahhüdünüz bozulmadan uygun fiyata hızınızı 1000'e yükseltirsiniz.

Tabii ki 1000 Mbps'yi destekleyecek. Hayırlı olsun inşallah. Halihazırda Telekom kullanıyorsanız ve taahhüdünüz varsa hız yükseltme ile mevcut taahhüdünüz bozulmadan uygun fiyata hızınızı 1000'e yükseltirsiniz.

Telekom kullanıyorum şu an umarım en kısa zamanda kavuşurum fibere :)

Telekom kullanıyorum şu an umarım en kısa zamanda kavuşurum fibere :)

Benim 1.5 yıl taahhüdüm vardı. 50 Mbps'e 210 TL. Ödüyordum. Şu an 1000 Mbps'e 430 ödüyorum. Şubatta 530 olacak ve bir yıl kalıyor taahhüt şubatta. Yani uygun fiyata tadını çıkartırsınız. Taahhüdünüz bitince de farklı bir şirketten yine Telekom altyapısı ile istediğiniz hızı alabilirsiniz.

Benim 1.5 yıl taahhüdüm vardı. 50 Mbps'e 210 TL. Ödüyordum. Şu an 1000 Mbps'e 430 ödüyorum. Şubatta 530 olacak ve bir yıl kalıyor taahhüt şubatta. Yani uygun fiyata tadını çıkartırsınız. Taahhüdünüz bitince de farklı bir şirketten yine Telekom altyapısı ile istediğiniz hızı alabilirsiniz.

Sizin kutuda bunun aynısımı hocam bu kutu en iyisi en günceli herhalde.

Sizin kutuda bunun aynısımı hocam bu kutu en iyisi en günceli herhalde.

Fiber erişim kutuları farklılık göstermesine rağmen işlevi aynıdır. Sadece Telekom dönemsel olarak ihale ile kutuların üretimini farklı şirketlere verebiliyor. Şu an sanırım sadece plastik üretiliyor. Bir ara metal di. Önemli olan dış kutunun su geçirmemesi ve sağlan montajlanması. Bina içi kutu fark etmiyor.

@cevapver hocam yaklaşık 10 gün olacak ama hala fiber altyapı gözükmüyor.

Telefon ile çözemezsin. Kesin tüm mahallenin altyapısı tamamlanmadı. Tüm mahalle dönüşüme girince işler bir apartmanı yapıyormuş gibi ilerlemiyor. Mecburen salı günü müdürlüğpe gidip altyapı planlama birimine veya müdüre biraz çıkışmanız lazım. İnşallah zamdan etkilenmezsiniz...

Telefon ile çözemezsin. Kesin tüm mahallenin altyapısı tamamlanmadı. Tüm mahalle dönüşüme girince işler bir apartmanı yapıyormuş gibi ilerlemiyor. Mecburen salı günü müdürlüğpe gidip altyapı planlama birimine veya müdüre biraz çıkışmanız lazım. İnşallah zamdan etkilenmezsiniz...

Umarım bakalım bir tam iki hafta olsun olmazsa sizin dediğiniz gibi yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı