BinBin cüzdandan para almadı

Daha fazla  
Bugün arkadaşlarla BinBin uygulamasında 30 TL vardı ve kullanalım dedik kilitlemeye geldiğimizde normal yapılacakları yaptık fotoğrafını falan çektik sürüş kapatıldı ama bizden para almadı banka kartı eklemiştik bankadan da çekmemiş BinBin cüzdanından da çekmemiş sizce sebebi nedir?

Bugün arkadaşlarla BinBin uygulamasında 30 TL vardı ve kullanalım dedik kilitlemeye geldiğimizde normal yapılacakları yaptık fotoğrafını falan çektik sürüş kapatıldı ama bizden para almadı banka kartı eklemiştik bankadan da çekmemiş BinBin cüzdanından da çekmemiş sizce sebebi nedir?
Sonradan alabilir belki.

Hocam BinBin'ler ücretsiz oldu diye biliyorum.

Depremden dolayı ulaşım ve sessizlik için ücretsiz yapıldı diye okumuştum. Deprem bölgesi dışında her yerde geçerli olabilir.

Sonradan alabilir belki.

Hocam üstünden 7 saat geçti öğlede binmiştik arkadaşlarla Trabzon'da oturuyorum depremden dolayı mı ücretsiz oldu dedik acaba hala para çekilmemiş.

Depremden dolayı ulaşım ve sessizlik için ücretsiz yapıldı diye okumuştum. Deprem bölgesi dışında her yerde geçerli olabilir.

Umarım öyledir sürüşünüz sonlandırılmıştır deyip bip diye ses geldi kontrol ettik kilitlenmiş.

Hocam BinBin'ler ücretsiz oldu diye biliyorum.

Umarım öyledir hocam parasını veririrz sorun yok sadece başka sorun çıkmasın.

Hocam acilen kontrol edin. Benim binbin hesabımda 15 tl vardı biraz fazla kaçmıştı. Aradan 1 saat geçti ve 2 çocuk binbini kaçırdı. O sırada anladım ki binbin hala devam ediyordu. Uygulamadan kontrol ettim cidden öyleydi. Kaçıran çocukları buldum. Başkasına satmışlardı. Kilit kırıldığı için iptal edemiyordum. Müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirdim.

Anlık bir hata olabilir arayıp bildirebilirsiniz.

Arayıp bildireceğiz bakalım ne diyecekler.

Hocam acilen kontrol edin. Benim BinBin hesabımda 15 TL vardı biraz fazla kaçmıştı. Aradan 1 saat geçti ve 2 çocuk BinBin'i kaçırdı. O sırada anladım ki BinBin hala devam ediyordu. Uygulamadan kontrol ettim cidden öyleydi. Kaçıran çocukları buldum. Başkasına satmışlardı. Kilit kırıldığı için iptal edemiyordum. Müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirdim.

Hocam BinBin sürüşünüz sonlandırıldı deyip bip sesi geldi ve kilitlenmişti.

Geri
Yukarı