Binluk'ta satış yapmak için üyelik satın almak mantıklı mı?

FurkqnnEfe

Picopat
Ben YouTube gibi platformlar için logo banner vb şeyler tasarlıyorum ve satmak için Bionluk'u buldum ama satıcı hesap için ücretli üyelik istiyor. Sizce alınır mı?

Ben YouTube gibi platformlar için logo banner vb şeyler tasarlıyorum ve satmak için Bionluk'u buldum ama satıcı hesap için ücretli üyelik istiyor. Sizce alınır mı?

Zamanında Bionluk'ta freelancerlık yapmış birisi olarak güven konusunda herhangi bir sıkıntınız olmaz Bionluk gayet güvenilir ancak çok profesyonel bir iş yapmıyorsanız, düşük ücretlere çalışıyorsanız çok fazla satış beklentiniz olmasın.

Bionluk hesapları ücretsiz değil mi? Kim ne ücreti istiyor anlamadım.
Hayır 40TL ücret vardı freelancer olabilmek için. Şuan kaç bilmiyorum.

Hocam Freelancer hesabı açın zaten. Portföyünüzü vs sergilersiniz. Zaten alacağınız ilk işte katlarcasını kazanacaksınız.

Zamanında Bionluk'ta freelancerlık yapmış birisi olarak güven konusunda herhangi bir sıkıntınız olmaz Bionluk gayet güvenilir ancak çok profesyonel bir iş yapmıyorsanız, düşük ücretlere çalışıyorsanız çok fazla satış beklentiniz olmasın.

Reis türkler ucuzu server bence ucuz daha çok satar Türkiye'de profesyonellik konusunda ise gidip şey yapmıyorum fotoğrafmin üstüne yazı atmıyorum örnek bir şey atayım - tabii müşterinin isteğine göre temayı değiştirebiliyorum.

Blue And Red Futuristic Game YouTube Channel Art_20230905_204556_0000.png

Satıcı hesabı açmak için benim freelancerlık yaptığım zaman 20TL ücret ödemek gerekiyordu şu an fiyat nedir bilemem.

En son sanırım 60 kusurdu ama tam hatirlamiyorum bakip geliyorum.

Reis türkler ucuzu server bence ucuz daha çok satar Türkiye'de profesyonellik konusunda ise gidip şey yapmıyorum fotoğrafmin üstüne yazı atmıyorum örnek bir şey atayım - tabii müşterinin isteğine göre temayı değiştirebiliyorum.

Eki Görüntüle 1932594

En son sanırım 60 kusurdu ama tam hatirlamiyorum bakip geliyorum.

Sorun ucuza satış yapmanız değil sizin gibi binlerce insanında aynı fiyata satış yapması.

Hayır 40TL ücret vardı freelancer olabilmek için. Şuan kaç bilmiyorum.

Hocam Freelancer hesabı açın zaten. Portföyünüzü vs sergilersiniz. Zaten alacağınız ilk işte katlarcasını kazanacaksınız.
Satıcı hesabı açmak için benim freelancerlık yaptığım zaman 20TL ücret ödemek gerekiyordu şu an fiyat nedir bilemem.
Bionluk freelancer üyeliği

69.90TL

* Sınırsız üyelik, tek seferlik 69.90TL

Devam Et

Sınırsız Portfolyo Yükleme

Sınırsız Saklama Alanı

Tüm Alıcı İsteklerini Görme ve Teklif Verme

Kişiye Özel Teklif Verme

Ücretsiz İş İlanı Oluşturma

Sana Özel Freelancer Telefon Hattı

İlk 1 Ay boyunca VIP Destek

Hediye 1000 bicoin

Sorun ucuza satış yapmanız değil sizin gibi binlerce insanında aynı fiyata satış yapması.

Neyse tek seferlikmiş sıkıntı olmaz peki taktik verebilir misin mesela şöyle yap daha çok kazansırsın gibi.

Bionluk freelancer üyeliği.

69.90TL

* Sınırsız üyelik, tek seferlik 69.90TL

Devam et.

Sınırsız portfolyo yükleme.

Sınırsız saklama alanı.

Tüm alıcı isteklerini görme ve teklif verme.

Kişiye özel teklif verme.

Ücretsiz iş ilanı oluşturma.

Sana özel freelancer telefon hattı.

İlk 1 ay boyunca VIP destek.

Hediye 1000 bicoin.

Neyse tek seferlikmiş sıkıntı olmaz peki taktik verebilir misin mesela şöyle yap daha çok kazansırsın gibi.

Portfolyona örnek en az 2-3 çalışma koy bu hem daha fazla öne çıkmanı sağlar hem de alıcıda güven oluşturur ayrıca hakkında kısmınada iki üç şey yazıp geçme profesyonel gözükmek için tüm bilgileri özenle doldur ayrıca ilan bannerlarını güzel hazırla alıcıyı kendine çek ve 4 kelimeden daha fazla şey yazma bannera bir de alıcıdan mutlaka yorum yapıp seni değerlendirmesini iste.

Yeni konular

Geri
Yukarı