Bionluk freelance sitesi güvenilir midir?

Armut nasıl peki?

Armut sistemi Bionluk'a göre size biraz karışık gelebilir. Logo yaptırmak isteyen bir kişi diyelim teklif sunuyor bu teklif bütün çalışanlara gidiyor. Sizin belli bir sıranız var freelancer sıralaması bu arada yanlış hatırlamıyorsam. Siz teklif veriyorsunuz Ahmet veriyor Mehmet veriyor hizmeti almak isteyen kişi aralardan seçiyor.

8-12-2022 En güncel mesaj

Arkadaşlar küçük işler yapıyosanız zevkine onlarla ugrasın. 6k lık ödeme alıcam hala bekliyorum aradan 1 gafta geçti sez soluk yok. Arka planda paramı işletiyor. Arkadaşlar gidin yabancı sitelerde çalışın dolar kazanın. Başınıza en azından bu şekilde amatör bir durum gelmez. Yabancılar peşin peşin söylüyor ve söylediklerine sadık Bionluk sözlerine sadık değil ve sizi asla koruyacak işleyen bir sisteme sahip değil. Aklınızda bulunsun. Ben mağdur oldum siz olmayın.

8-12-2022 En güncel mesaj

Arkadaşlar küçük işler yapıyosanız zevkine onlarla ugrasın. 6k lık ödeme alıcam hala bekliyorum aradan 1 gafta geçti sez soluk yok. Arka planda paramı işletiyor. Arkadaşlar gidin yabancı sitelerde çalışın dolar kazanın. Başınıza en azından bu şekilde amatör bir durum gelmez. Yabancılar peşin peşin söylüyor ve söylediklerine sadık Bionluk sözlerine sadık değil ve sizi asla koruyacak işleyen bir sisteme sahip değil. Aklınızda bulunsun. Ben mağdur oldum siz olmayın.
1 haftalık beklemeyi ürün iade ederken vs. de yaşarsınız. Verdikleri tarihin üzerinden 1-2 ay geçerse ve ödemenizi alamazsanız o zaman şikayet oluşturun. 1 hafta çok uzun bir süre değil bu tarz işlemler için.

Geri
Yukarı