Bionluk'ta Freelancer Olmak Mantıklı mı?

lawny

Decapat
Makaleler
3
Merhaba, Windows Form Application ve C# konusunda birkaç aydır kendimi geliştiriyorum. Basit uygulamalar yapabilecek kapasitedeyim. Bionluk sitesini öğrendiğimde "Neden ben de yapmayayım?" dedim. Henüz amatör sayılabileceğim için normal fiyatlardan çok daha ucuza Form Application yapmayı planlıyorum. (Mesela C# Visual Form ile veri kaydetmek için arayüz uygulaması, ufak hesap işlemleri yapabilecek bir uygulama ortalama 200-250) arasında iken ben 30 TL - 50TL gibi ucuz fiyatlara bir tık daha amatörce uygulamalar yapabilirim. Hem kendimi geliştiririm hem de bu tip bionluk gibi yerlerde kendimi geliştirmiş olurum diye düşünüyorum. Sizce mantıklı mıdır?

Hocam ilk önce başarabilmeniz için cesaretli ve sabırlı olmanız lazım, reklamı iyi yapın, şansınızı deneyin. Bence denemekten zarar gelmez:).

Kaybınız olmaz. Her proje sizin gelişiminiz için bir katkıdır lakin bence biraz daha gelişip ilan vermeye başlayın çünkü genelde insanlar çok basit uygulamalar aramazlar. Orta düzey uygulama aramak için o tarz siteler kullanılır. Arkadaşım da C# Windows form apps üzerine bionlukta satış yapıyor ve istenilen şeyleri gördüğümden dolayı diyorum. İyi bir istek toplayabilirsiniz kendinizi tanıttıkça.

Hocam ilk önce başarabilmeniz için cesaretli ve sabırlı olmanız lazım, reklamı iyi yapın, şansınızı deneyin. Bence denemekten zarar gelmez:).
Yapabilirsiniz. Bir şey kaybetmezsiniz. Sitenin %20 komisyon aldığını unutmayın.
Kaybınız olmaz. Her proje sizin gelişiminiz için bir katkıdır lakin bence biraz daha gelişip ilan vermeye başlayın çünkü genelde insanlar çok basit uygulamalar aramazlar. Orta düzey uygulama aramak için o tarz siteler kullanılır. Arkadaşım da C# Windows form apps üzerine bionlukta satış yapıyor ve istenilen şeyleri gördüğümden dolayı diyorum. İyi bir istek toplayabilirsiniz kendinizi tanıttıkça.
Bana ilham verdiğiniz için çok teşekkür ederim :) Biraz daha kendimi geliştirip başlayacağım

@lawny Merhaba, ben de yaklaşık 2 yıldır Flutter dili ile uygulamalar geliştiriyoum. Sizce mobil uygulama için bionluk mantıklı mı? Bionluk'ta iyi iş yapılabiliyor mu?

Geri
Yukarı