Bionluk'ta freelancer olmak istiyorum

BirForumcuKişi

Hectopat
Yer
BODRUM
Merhaba, okul bitince Bionluk'ta frealneer olmak istiyorum. Yaş sınırı var mı? Logo tasarım yapacağım karlı mıdır? Biraz kendimi geliştirmek istiyorum logo konusunda. Sizce ne yapmalıyım önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaş sınırını bilmiyorum ama bu işler birazcık da şansa bakıyor. Mesela frontend developer olarak giriş yaptım oraya ilan açtım ve 3-4 ayda 1 yazan oldu onun dışında olmadı. Onlardan da bir şey çıkmadı. Birisi yazdı onunla iş yaptım ve bitirdim. 1 gün sonra 3-4 kişi birden yazdı yine 1 işi aldım. Onu da bitirdim ondan sonra da iş gelmedi halen. Yani girer girmez işler kapıda beklemiyor maalesef.

Merhaba, okul bitince Bionluk'ta frealneer olmak istiyorum. Yaş sınırı var mı? Logo tasarım yapacağım karlı mıdır? Biraz kendimi geliştirmek istiyorum logo konusunda. Sizce ne yapmalıyım önerileriniz nelerdir?
18 yaş sınırı var. Parayı çekmek için IBAN lazım. 18 yaşından küçükseniz velinizin IBAN'ını kullanmanız lazım kişisel bilgilerinizi velinize göre uyarlarsanız sorun olmayacak.
Bionluk'ta satış yapan arkadaşlarım var fakat fazla satış yapamıyorlar anca 3 ayda bir falan.

Şimdi kar edilir mi çok bilmiyorum fiverr kullanabilirsiniz (komisyon çekiyor o anlamda kar edilir mi bilmiyorum) ayrıca eğer logo tasarımında iyi değilseniz hiç girmeyin kim olursa olsun hep iyisini iyi yapanını seçer eğer düzgün efektli şeyler vs yaparsanız ilgi çekebilecek onu da kapak fotoğrafı yaparsanız daha çok ilgi çeker daha çok satış alırsınız ve kar etmek için bir diğer yapabileceğiniz şeyde sosyal medya hesaplarınız üzerinden fiverr hesabınızı (ya da Bionluk) paylaşmanız gerekmekte ya da adsens gibi yerlere veya YouTube'lara bir miktar ödeme yapmalısınız reklamınızın yapılması için (fiverr ise İngilizce şekilde bakarsanız her yere daha iyi olur)

Geri
Yukarı