BioNTech vurulurken neden sözleşme imzalanıyor?

Bence sizin kafanızda fazlasıyla karışmış

Akıl sahibi kardeşimizsin. Sana saygım büyük, şu cümleleri bazı beyinsizler hâlâ anlamıyor ya!

Asi onam formu denen sey yillardir var. Ilk kez ortaya cikmadi. Su anda gundemde oldugundan, var oldugunu bilmeyenler ortaya cikti sadece. Ameliyat oncesi form da imzalaniyor. Bir farki yok. Belge rizani almak icin sadece. Ha, bu COVID-19 onam formlarinin yasal bir dayanagi yok ama yine de ayni islevi goruyor.

Bence sizin kafanızda fazlasıyla karışmış
Aynen kanka ben seni görürüm 1-2 yıl sonra.
Yeni çıkan Covid19 ile ilgili konuşuyorum ben. Diğer virüs ailesini demiyorum.

Belge zaten geçersiz. Hukuki olarak yeterli değil.
Buna gülenler neyin kafasını yaşıyor? Hadi araştırmadınız bilginiz yok ama beyniniz de mi yok? Araştırın, serbest. İmzalattığı belge açıklaması yeterli değil ve hukuki olarak gelişi güzel sözleşme imzalanmaz. Eğer karşıt düşünceniz varsa açıklayın.
Aynen kanka ben seni görürüm 1-2 yıl sonra.

Yeni çıkan Covid19 ile ilgili konuşuyorum ben. Diğer virüs ailesini demiyorum.
Yeni çıkan zaten o aileye mensup.

Neden BioNTech aşısını vurulurken bir kağıt imzalıyoruz da Sinovac vurulurken imzalamiyoruz? Bu hep kafamı kurcalıyor. Üstelik BioNTech onay aldı diye biliyorum. Birisi açıklayabilir mi? Teşekkürler.
Mefta olursan veya hastalanırsan beni ilgilendirmez sözleşmesi o. Devlet bildiğin gibi değil, çakalın önde gideni. Onlar için insan hayatının hiçbir anlamı yok. ABD tek bir vatandaşı için başka ülkelere savaş açıyor , çıkartma yapıyor. Bizim burda ölsen cenazeni bile kaldırmazlar kefen parası gitcek diye. Acı ama gerçek

@Vavien. Aslında ameliyat için alınan imza çok da önemli değil. Ameliyat içinde kalkıp kendine zarar vermeyecek kişi tamamen ameliyat anında bulunan personelin sorunu.
Az narkoz verildiği için ameliyatta uyandığını ve acı çektiğini düşün. Adamlar hesap hatası yapmışız deyip kurtuluyor.

@Vavien. Onun kanıtlamak çok zor. Belirgin fiziksel olaylarda mahkeme imzaya bakmıyor. Adam bile bile yanlış ameliyat yapmış imza attik diye sıkıntı yok diyemez.
@DeSeRT_TR boş yapma Amerika da aynı aşıyı vuruyor neyin tatavasini yapıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…