Çözüldü BIOS açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eyübüü

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Zotac 1660s 520mk anakart ddr4 vengance 8gb ram
Arkadaşlar 2 saattir deniyorum olmadı bir sürü yöntem denedim BIOS pilini çıkarttım tüm kombinasyonları denedim yok olmuyor bir sanallaştırma açacağım kaç saat oldu yahu. Tüm önerilere açığım iyi sosyaller.

Çözüm
Tüm sabit diskleri çıkartın. Hiçbir sabit disk takılı değilken BIOS'a girmeyi deneyin. Başarılı olan bir yöntemdir. Umarım sizin sorununuz için de geçerli olur.

Yukarıdaki yöntem yeterli olmaz ise;
Sonrasında ekran kartını çıkartarak da deneyebilirsiniz.
Arkadaşlar 2 saattir deniyorum olmadı bir sürü yöntem denedim BIOS pilini çıkarttım tüm kombinasyonları denedim yok olmuyor bir sanallaştırma açacağım kaç saat oldu yahu. Tüm önerilere açığım iyi sosyaller.
Anakart modeli?

Tüm sabit diskleri çıkartın. Hiçbir sabit disk takılı değilken BIOS'a girmeyi deneyin. Başarılı olan bir yöntemdir. Umarım sizin sorununuz için de geçerli olur.

Yukarıdaki yöntem yeterli olmaz ise;
Sonrasında ekran kartını çıkartarak da deneyebilirsiniz.

Çözüm
F1, F2, DEL, F10, F12 tuşlarını deneyin hocam belki farklı tuşla denemişsinizdir.

Windows üzerinden girmeyi denediniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı