BIOS ayarlarından USB girişini açma

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Laptopumun sağ taraftaki USB'si çalışmıyor. Mesela klavye taktım ışığı yanıyor ama tuşlara bassam da karşıya iletilmiyor. Bununla ilgili bir konu açtım ve arkadaşlardan birisi "BIOS üzerinden devre dışı bırakılmış olabilir mi bazı bilgisayarlarda öyle bir ayar var." dedi. Yani, neler yapmam gerek?

Eki Görüntüle 1064485

Başka atmam gereken şeyler var mı bilmiyorum. Eğer varsa belirtin lütfen.

Merhaba usb flash vb gibi aygıtlarıda denediniz mi bahsettiğiniz usb yerinde klavye ile alaklı da olabilir . Evet bios yerinde böyle bi bölüm vardır diye bilirim ama her cihazın biosu farklı biosu girdiğinizde usb ile alakalıyazan bişey gördünüz mü?

Merhaba USB flash vb gibi aygıtları da denediniz mi bahsettiğiniz USB yerinde klavye ile alaklı da olabilir. Evet BIOS yerinde böyle bir bölüm vardır diyebilirim ama her cihazın BIOS'u farklı BIOS'u girdiğinizde USB ile alakalıyazan bir şey gördünüz mü?

Klavyeyle alakalı değil. Mouse ve kulaklıkta falan D aynı olay. Hatta sağdaki çalışmayan USB telefonu şarj ediyor yani güç gidiyor. Ama taktığım mouse vs. çalışmıyor. Ayrıca BIOS'da USB ile alakalı bir şey bulamadım.aa

Klavyeyle alakalı değil. Mouse ve kulaklıkta falan D aynı olay. Hatta sağdaki çalışmayan USB telefonu şarj ediyor yani güç gidiyor. Ama taktığım mouse vs. çalışmıyor. Ayrıca BIOS'da USB ile alakalı bir şey bulamadım.aa
Anladım ozaman biosluk bişi değil gibi bence sürücünüz güncel mi belki sürücünüz hatalı kurulduğundan dolayı da olabilir

Bunlar sana yardımcı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunlar sana yardımcı olabilir.

Teşekkürler.
Anladım ozaman biosluk bişi değil gibi bence sürücünüz güncel mi belki sürücünüz hatalı kurulduğundan dolayı da olabilir
Sürücüsünü nerden kurabilirim?

Geri
Yukarı