BIOS ayarlarını kurcaladıktan sonra 1660 Super PC açılmıyor

Kek123pvp123

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
Gıgabyte 1660 super
Anakart
B450m s2h
İşlemci
Amd rayzen 3600x
Valorant TPM 2.0 istiyordu. BIOS'tan Secure Boot acıktı kapatım, bir daha açtığımda hata aldım. Keypl bir şey yazıyordu, Secure Boot costum yaptim. Sonra key managemet menüsüne girdim platform keypk yazana basıp Update dedim. Sonra evet hayır ekrani geldi, galiba 2 kere evet dedim. PC ekran gelmiyor, 30 dakika oldu BIOS pilini çıkardım, taktım düzelmedi. Ne yapmam gerekli?(CPU fun çalışıyor duruyor çalışıyor geri kalan tüm fanlar çalışıyor mouse ve klavye ışıkları da yanmıyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sorunu çözmek için pc tamircisine gitim ilk o sorunun ana kart da dedi yetikili servise gönder dedi servise bende yetkili gigabyte servise yoladim beni şaşırtan yetkili servis " sorun bulunamadı " yazmışlar bios güncellemişler yollamışlar garip yanı geldiğinde çalışıyordu

Ben sorunu çözmek için pc tamircisine gitim ilk o sorunun ana kart da dedi yetikili servise gönder dedi servise bende yetkili gigabyte servise yoladim beni şaşırtan yetkili servis " sorun bulunamadı " yazmışlar bios güncellemişler yollamışlar garip yanı geldiğinde çalışıyordu
Anladım çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı