BIOS ekranına girilmiyor

esercan

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Sağlık Çalışanı
Arkadaşlar şimdi bilgisayarı başlattığımda yükleme ekranı görünmüyor. Yükleme bitiyor ve giriş ekranı o zaman görünüyor. BIOS'a girmeye çalışıyorum, hiçbir şekilde BIOS ekranını görmüyorum. ESC enter yaptıktan sonra yine giriş ekranı görünüyor. Asıl amacım BIOS'a girmek ve hiçbir şekilde BIOS ekranı görünmüyor, yani siyah ekranda takılı kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şimdi bilgisayarı başlattığımda yükleme ekranı görünmüyor. Yükleme bitiyor ve giriş ekranı o zaman görünüyor. BIOS'a girmeye çalışıyorum, hiçbir şekilde BIOS ekranını görmüyorum. ESC enter yaptıktan sonra yine giriş ekranı görünüyor. Asıl amacım BIOS'a girmek ve hiçbir şekilde BIOS ekranı görünmüyor, yani siyah ekranda takılı kalıyor.

BIOS pilini çıkartarak reset yapar mısınız YouTube'da videoları var.

Monitör tek değil mi? Geçen 2. monitör kullanan arkadaş en son BIOS'un 2. ekrana geldiğini görmüştü.

Evet tek monitör

Ekran kartını anakart pilini RAM'leri de çıkarıp taktım ama yine aynı sorun devam ediyor giriş ekranına kadar siyah ekranda kalmaya devam ediyor.

IN
Hocam biraz detaya iner misiniz? Neydi nasıl oldu gibi.
Nvıdıa Experıence nin bir güncelemesini yapmıştım sanırım ondan sonra oldu alakası olabilirmi ?

Son düzenleme:
Bunun sürücülerle bir ilgisi yok ki. Siz açılışta görüntü alamıyorsunuz. Bu durumda ya monitörde, ya monitör kablosunda, ya da ekran kartında sorun olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı