BIOS gec gelme sorunu

Gürkan Demir

Decapat
Ben ıkı gun önce QP omega sıstemını satın aldım fakat BIOS ekranı gec gelıyor. 970 Evo Plus olmasına ragmen PC'yi 20 saniyede acıyor. Sızce normal mi?
SSD'nin degerleri de gayet normal test yaptım. BIOS gec geliyor son BIOS zamanı 15 saniye normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biosum güncel fast boot seçeneğini nasil açabilirim?
Çıldıracam ya Qp super alacaktım gittim 2 ay daha çalıştım almışken iyisini alayim dedim bir sene hayalini kurdum başıma gelene bak tam bir sene hayvan gibi çalıştım okadar hayalini kurdum bu durum beni cok üzdü lütfen biri yardim etsin artık

5:35
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açikmis zaten bende baktım suan

Ya açılışta ilk 15 saniye siyah ekran ondan sonra 5 saniyede açılıyor bios çok geç geliyor ssdyide dismark ile kontrol ettim
5:35
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Insta varmi senin bi yardımcı olurmusun

Son düzenleyen: Moderatör:
bende biosa bile girmiyor 0 toplama pc😂😂illa monitör istiyor geç girsin boşver
970 evo plus ıle 20 saniyede acınca koyuyor adama
BIOS güncellediniz mi? Yeni Agesa sürümünde Boot süresi kısalmıştı, bayağı farketti bende de.
biosum guncel fast boot ayarlarınıda actım ama yıne aynı 20 saniye kapanısta bı sıkıntı yok 6 sanıyede kapanıyor
Ilk 15 saniye siyah ekran var ondan sonra hemen açılıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı