BIOS Giriş Tuşunu Öğrenme

kafkef89

Hectopat
Bilgisayar açılırken Del, F12, F2 tuşlarına bastım ancak bir türlü BIOS'a giremiyorum. BIOS giriş tuşunu nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart filan oluyor biliyor musunuz ? Eğer modelini söylerseniz bakabiliriz. Fast Boot açık kalmış olabilir, eğer UEFI kurulum yaptıysanız
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu şekilde girmeyi deneyin.
Gigabyte B450m Gaming

Anakart filan oluyor biliyor musunuz ? Eğer modelini söylerseniz bakabiliriz. Fast Boot açık kalmış olabilir, eğer UEFI kurulum yaptıysanız
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu şekilde girmeyi deneyin.
Arkadaşlar bende kızım bu arada, son konuma cevap yazarsanız sevinirim.
Piyasada bu kızın 100lerce fotoğrafı dolaşıyor gerçek değil zaten :D Cevap almak için hızlı hızlı neden böyle bir şey yapmış anlamadım.
1601287106446.png

Piyasada bu kızın 100lerce fotoğrafı dolaşıyor gerçek değil zaten :D Cevap almak için hızlı hızlı neden böyle bir şey yapmış anlamadım.
Eki Görüntüle 683463
Evet benim fotoğrafımı her yerde kullanıyorlar. Bununla alakalı Savcılığa suç durusunda bulundum. Sizin gibi duyarlı insanların sayısının çoğalması dileğiyle .

Yeni konular

Geri
Yukarı