Bios güncelledikten sonra ekran kartını güncelleyemiyorum

Orhan52

Hectopat
Daha fazla  
Bios güncelledim, onboard ekran kartını okuyor ama güncelledikten sonra Nvidia ekran kartımı görmüyor. Kurulumu yapılmıyor, ama aida64 programında gözüyor.

@samet67671 İşletim sistemim Windows 7 ultimate, sistemim biraz eski pentium dual core 925 ram 1.5 gb, dediğim gibi sadece ekran kartını okumadı bios güncellemesinden sonra. Ama onboard'a bağlıyorum ekran kartımı çıkarıp onu görüyor, Nvdia'nın hd ses sürücülerini bile gördü @Murat5038 dediğinizi uyguladım olmadı yine aynı. Şimdi format atacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aida programı biosu güncellemeden önce kurulu muydu? Onu kaldırıp tekrar kurun bakalım ekran kartını görecek mi. Eğer görürse donanımsal değil yazılımsal bir sorun vardır. Yani işletim sistemi tanımıyordur.

Aida görüyorsa işletim sistemi tanımıyordur. Bios güncellemesinden dolayı sıkıntı olsa hiçbir program tanımlayamazdı kartınızı. Bir de format atarak sorunu çözmeyi deneyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı