Bios güncelledikten sonra gelmeyen ekran

AliEfeGocmen

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Anakartım Z97 MSİ Gaming 7.Bios güncellemek istedim ve güncelledim ancak yeniden başlattıktan sonra,ekrana görüntü gelmedi.Çift Bios vardı bende diğerine geçiş yaptım ozaman ekran geldi biosa girdim.Nedense tekrar güncelleme yaptım bu sefer ekran yine gitti görüntü yok csmos ile sıfırladım,bios pilini çıkardım taktım,parçaları söktüm yine olmadı.Lütfen yardım edin

Anakartım Z97 MSİ Gaming 7.Bios güncellemek istedim ve güncelledim ancak yeniden başlattıktan sonra,ekrana görüntü gelmedi.Çift Bios vardı bende diğerine geçiş yaptım ozaman ekran geldi biosa girdim.Nedense tekrar güncelleme yaptım bu sefer ekran yine gitti görüntü yok csmos ile sıfırladım,bios pilini çıkardım taktım,parçaları söktüm yine olmadı.Lütfen yardım edin
Crashfree gibi bir ozelligi varsa kartini kurtarabilirsin.
Yoksa tek caren servise gondermen :)
(Mobildeyim klavyemde turkce karakterler yok kusura bakmayin.)

Bios pilini çıkartıp takın ve öyle deneyiniz. Eğer olmazsa jumper ve clear cosmos muhabbetleri vardı bunlarla çözüyordu yanılmıyorsam araştırın isterseniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı