BIOS güncelleme için FAT32 şart mı?

MehmetEfe02

Picopat
Daha fazla  
Benim flash belleğim 64 GB ama herhalde BIOS güncelleme için FAT32 olması gerekiyormuş ancak benim flash belleğim FAT32 olmuyor onun yerine exFAT veya NTFS olarak biçimlendirsem gene de BIOS Update yapabilir miyim?
Anakart: ASUS A620M-K

64 GB bellek FAT32 olmaz. Çeşitli yolları var ancak BIOS Update için önermem. O yüzden MAX 32 GB bellek ile BIOS Güncellemesi yapmanızı tavsiye ederim.

64 GB bellek FAT32 olmaz. Çeşitli yolları var ancak BIOS Update için önermem. O yüzden Max 32 GB bellek ile BIOS güncellemesi yapmanızı tavsiye ederim.

Elimde 32 GB bellek yok ve alma gibi bir şansım da yok ne yapmalıyım.

Neden FAT32 olmuyor? Olması lazım.

64 GB belleklerde FAT32 olmaz anca Rufus ile olur ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum.

Elimde 32 GB bellek yok ve alma gibi bir şansım da yok ne yapmalıyım.

64 GB belleklerde FAT32 olmaz anca Rufus ile olur ama ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum.
Belleği bölümleyip bir parçasını fat 32 yapmayı deneyin diyeceğim ama sağlıklı olur mu emin değilim.

Benim flash belleğim 64 GB ama herhalde BIOS güncelleme için FAT32 olması gerekiyormuş ancak benim flash belleğim FAT32 olmuyor onun yerine exFAT veya NTFS olarak biçimlendirsem gene de BIOS Update yapabilir miyim?
Anakart: ASUS A620M-K

Bende de aynı sorun vardı normal biçimlendirme ile olmuyordu Rufus prog. İle de olmadı guıformat programıyla 64 GB olan bellegi FAT32 yapıp o şekilde sorunu giderdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı