BIOS yükseltmesinde geçmiş güncellemeleri yüklemek şart mı?

Preaksy

Hectopat
Merhabalar,
Aklıma takılan saçma bir sorudan bahsetmek istiyorum. BIOS'umu güncellemek istiyordum en güncelini kurucağım evet ama ben en son F51 sürümünü kurmuştum.
Şimdi onun üzerine bayağı bir Update gelmiş olarak görünüyor. Ben bu Update'leri tek tek kurmam mı gerekiyor sıra ile (güncel olması için) yoksa en güncel versiyonu yani F62D sürümünü kurduğumda hepsi zaten kurulmuş olur mu? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

1635866135020.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Aklıma takılan saçma bir sorudan bahsetmek istiyorum. BIOS'umu güncellemek istiyordum en güncelini kurucağım evet ama ben en son F51 sürümünü kurmuştum.
Şimdi onun üzerine bayağı bir Update gelmiş olarak görünüyor. Ben bu Update'leri tek tek kurmam mı gerekiyor sıra ile (güncel olması için) yoksa en güncel versiyonu yani F62D sürümünü kurduğumda hepsi zaten kurulmuş olur mu? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 1204757

Yüksek ihtimalle hepsini yüklemen gerekir.

Altında belirtmesi lazım mesela:
Note: Before updating BIOS to this New version, you must follow the steps as detailed under BIOS F40 description.
Bu arada F62D sürümü daha betada sonunda harf olan sürümler beta sürümlerdir bence kurmayın.

Yanlış bilgi vermeyin son sürümü kurması yeterli.
çok teşekkürler.
Altında belirtmesi lazım mesela:
Not: BIOS'u bu Yeni sürüme güncellemeden önce, BIOS F40 açıklaması altında ayrıntılı olarak açıklanan adımları izlemelisiniz.
Bu arada F62D sürümü daha betada sonunda harf olan sürümler beta sürümlerdir bence kurmayın.
açıklama kısmı sağda dostum öyle birşey yazmıyor maalesef, tıkladığım anda zaten inidrmeye başlıyor direk.

Geri
Yukarı