BIOS güncelleme sonrası Windows yüklenmiyor

Mefistofeles

Hectopat
Gigabyte 945GCM-S2L anakartım var. E4500 işlemci var üzerinde BIOS sürümü F4 olarak kullanıyordum. Yeni işlemci sipariş ettim o gelmeden de BIOS'u gerekli sürüme güncelleyeyim dedim F8 sürümünü kurdum, işlemler sorunsuz bitti. Bilgisayarı tekrar açınca fotoğraftaki görüntüyle karşılaştım devam etmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20201221_211922.jpg
    IMG_20201221_211922.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte 945GCM-S2L anakartım var. E4500 işlemci var üzerinde BIOS sürümü F4 olarak kullanıyordum. Yeni işlemci sipariş ettim o gelmeden de BIOS'u gerekli sürüme güncelleyeyim dedim F8 sürümünü kurdum, işlemler sorunsuz bitti. Bilgisayarı tekrar açınca fotoğraftaki görüntüyle karşılaştım devam etmiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Yanlış BİOS atmışsın sanırım.

Yanlış BİOS atmışsın sanırım.
F8d son çıkan sürüm gigabyte kendi sitesinden alıp kurdum.
BIOS'u hatalı güncellemişsiniz gibi gözüküyor.

BIOS pilini çıkartıp yeniden takmayı dener misiniz?
Güncelleme sonunda bitti dedi f10a basıp kapattım çıktım açınca bu sorunla karşılaştım. Bios pilini çıkarıp takmam yeterli midir?

Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim. Güç kablosunu söktüm 10 dakika sonra takıp çalıştırdım düzgün bir şekilde geldi ekran sonra bi hata kodu verdi f1 (continue) ile geçtim ve Windows açıldı sürümü kontrol ettim bios yüklediğim sürüme geçmiş. Şu an bir sıkıntı yok başta neden öyle bir sıkıntı oldu bilmiyorum.

Geri
Yukarı