BIOS Güncelleme Sorunu

• Konuyu başlatan ilker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B
I

ilker

Ziyaretçi
Merhaba anakartımın Biosunu güncelledim. Güncelleme hakkında MSI sitesinde Update CPU Micro Code Fixed. System will auto reinstall audio driver under VISTA yazıyor. Yani işlemci kodları falan değişmiş birde öndeki ses portlarını kullanamıyorum. Bunun sebebi driver olabilir.

Bir arkadaşımın ankartının yongasetide VIA ama markası Asus. Ona Windows 7 kurmamıza rağmen ses portlarını görmedi. Ama onun ses yongası farklı bir marka benimki ise VIA. Ben de BIOS güncellemesi ile bu sorunu çözeceğimi düşündüm. Şimdi aslında bios güncelliyorum Windows üzerinden fakat güncellemeden sonra bir kaç kez yeniden başlatınca Pc çift çekirdekli işlemcimi tek çekirdekli olarak görüyor ve performans düşüşü oluyor.

MSI benim anakartım için 3 adet bios çıkartmış benim kullandığım 1.0 sorunsuz ama 1.1,1.2,1.3 sıkıntılı ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum. :D :D

Intel Core 2 Duo E4300
MSI P4M890 Ms-7255

- - - Güncellendi - - -

Beyler yanıt veren yok mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı