ASRock BIOS güncelleme sorunu

Heisenberg38

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. BIOS sürümüm güncel değil. Güncelleştirmek için anakartımın sitesindeki dosyaları indirdim. Güncel dosyaları indirdip açtım ama bilgisayar hiçbir hata vermeden dondu. Birkaç kez denedim hep aynı şey oldu. Daha sonra ASRock App Shop uygulamasını indirip güncellemeye çalıştım yine aynı şey oldu. BIOS'a girip ordan da güncellemeye çalıştım fakat orada da internet bağlantı hatası verdi. Yardımcı olursanız sevinirim.
Anakart: ASRock FM2A68M-DG3+
Şu anki BIOS versiyonum: 2.70
Güncelleştirme dosyalarını indirdiğim yer: ASRock FM2A68M-DG3+

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. BIOS sürümüm güncel değil. Güncelleştirmek için anakartımın sitesindeki dosyaları indirdim. Güncel dosyaları indirdip açtım ama bilgisayar hiçbir hata vermeden dondu. Birkaç kez denedim hep aynı şey oldu. Daha sonra ASRock App Shop uygulamasını indirip güncellemeye çalıştım yine aynı şey oldu. BIOS'a girip ordan da güncellemeye çalıştım fakat orada da internet bağlantı hatası verdi. Yardımcı olursanız sevinirim.
Anakart: ASRock FM2A68M-DG3+
Şu anki BIOS versiyonum: 2.70
Güncelleştirme dosyalarını indirdiğim yer: ASRock FM2A68M-DG3+
Bir USB diskini Fat32 formatına çevirdikten sonra o dosyaları içine atın. BIOS'a gidip USB diskinizi direkt anakarta takın ve USB'den güncelleme seçeneğini seçin.

Geri
Yukarı