BIOS güncellemek FPS arttırır mı?

İlatem

Centipat
Makaleler
5
Lenovo Ideapad 500 15ısk laptopum var (almaz olaydım), BIOS sürümü 0.13 018 BIOS güncellemesi var, batarya ölü olduğu için güncelleyemiyorum, bu arada pil seviyesini kandırma gibi bir olay var mı? Eğer yoksa ve güncelledikten sonra işlemci performansı artıyor ise batarya alıp güncelleyim.

FPS artırmaz. Sistemin stabilitesini artırır, hatalar varsa onu düzeltir. CPU hızıyla ilgili optimizasyon sorunları varsa onları gidermek için güncelleme varsa da anca 1-2 FPS fark eder.

Lenovo Ideapad 500 15ısk laptopum var (almaz olaydım), BIOS sürümü 0.13 018 BIOS güncellemesi var, batarya ölü olduğu için güncelleyemiyorum, bu arada pil seviyesini kandırma gibi bir olay var mı? Eğer yoksa ve güncelledikten sonra işlemci performansı artıyor ise batarya alıp güncelleyim.

Böyle bir yöntem mevcut.

Nadir senaryolarda performans sorununu çözebiliyor. Onlarda sistem çıktıktan 1-2 ay içinde çıkıyor zaten, sizin durumunuzda çözecek bir durum yoktur.

Böyle bir yöntem mevcut.

Okumuştum konuyu ASUS için geçerli, Lenovo da böyle bir şey yok, ki arttırmıyormuş zaten o yüzden gerek de yok, teşekkürler herkese.

Geri
Yukarı