BIOS güncellemesi öncesi sürücüler ve chipset mi güncellenmeli?

Bazı BIOS güncellemelerinden önce çipset sürücüsü güncellemek gerekebiliyor, bu durum zaten BIOS güncellemesinde belirtilir. Böyle bir durum yoksa fark etmez.

Bazı BIOS güncellemelerinden önce çipset sürücüsü güncellemek gerekebiliyor, bu durum zaten BIOS güncellemesinde belirtilir. Böyle bir durum yoksa fark etmez.
İkisinde de en son BIOS'u indirin ya da sürücüleri, yazılımları, araçları indirin diyor. Hangisi son belli değil.
Ekran Görüntüsü (2).png

Ekran Görüntüsü (1).png

Dediğinizden hiçbir şey anlamadım, sorun nedir? Ben resimlerde bir hata göremedim. Son sürüm yazılımları indirin diyor işte.

Okudum zaten. İkisinde de belirtilen yazılımların en son sürümlerini indirmeniz gerektiği söyleniyor. Önce BIOS, sonra sürücü vs. demiyor. Türkçe çeviri yaparken tam anlamını korumadan çevirmişler.

Okudum zaten. İkisinde de belirtilen yazılımların en son sürümlerini indirmeniz gerektiği söyleniyor. Önce BIOS, sonra sürücü vs. demiyor. Türkçe çeviri yaparken tam anlamını korumadan çevirmişler.
Ha ben en son derken son olarak anladım. Tamamdır, önce chipset güncelleyeyim o zaman daha sonra BIOS son olarak da sürücüleri. En iyisi böyle mi olur?

Geri
Yukarı